1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

В 1899 р. - в Київському військовому госпіталі встановлено один з перших рентгенівських апаратів (за клопотанням відомого військового хірурга, в послідуючому головного лікаря Київського військового госпіталя, лейб-лікаря Великої княгині Олександри М.В.Соломки).История отделения

 

В 1899 р. - в Київському військовому госпіталі встановлено один з перших рентгенівських апаратів (за клопотанням відомого військового хірурга, в послідуючому головного лікаря Київського військового госпіталя, лейб-лікаря Великої княгині Олександри М.В.Соломки).

кабінет «тенеписних знімків»

З 1947 року виконуються ангіографії кінцівок.

В 1953 р. ординатор хірургічного відділення госпіталя М.С.Костін привів дані про 75 ангіографій виконаних в 408-му Київському військовому госпіталі.

В 1971 році виконана перша аортографія.

В 1983 р. встановлено новий рентгенівський апарат “Telestatiks”ф-ми “Siemens”; -введена позаштатна посада рентгенолога по судинним обстеженням (Хеда М.І.) селективні ангіографії.

В 1988 р. створено кабінет ангіографії (завідуючий Хеда М.І.).

В 1992 р. створено відділення ендоваскулярної хірургії в складі Центра променевої діагностики та терапії (нач-к Хеда М.І.) дилятації, емболізації артерій; внутрішньоартеріальна хіміотерапія.

В 1994 р. встановлено рентгенівський комплекс «Сіреграф Д-3» ф-ми «Siemens» з ангіографічною програмою - кава-фільтри (1999р).В березні м-ці 2010 році інстальовано сучасну рентгенкардіоангіографічну установку Innova-2100 фірми GENERAL-ELECTRIC.

<