1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Антоненко Людмила Петрівна Антоненко Людмила Петрівна закінчила Київський медичний університет в 1988 році, потім навчалася у клінічній ординатурі. З 1989 по 1992 роки працювала у військовому госпіталі в м. Вильнюсі, переймала досвіт у провідних лікарів-кардіологів Прибалтики. В послідуючому, 5 років працювала ординатором інфарктного відділення Головного військового клінічного госпіталю МОУ та 4 роки старшим ординатором у відділенні реанімації та інтенсивної терапії (для терапевтичних хворих) клініки кардіології ГВКГ. Має великий досвід надання невідкладної медичної допомоги. Має викладацький досвід. Два роки працювала асистентом кафедри госпітальної терапії №1, викладала кардіологію, нефрологію, гематологію, гастроентерологію, ревматологію студентам медичного університету.
В 2005 році захистила дисертацію по кардіології на тему: «Особливості систолічної та діастолічної функції лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу з метаболічним синдромом». З 2004 року працює у клініці загальнотерапевтичній (з палатами для хіміотерапії) на посаді старшого ординатора. В 2012 року призначена начальником цієї клініки.
Кобірніченко Юлія Андріївна Кобірніченко Юлія Андріївна – ординатор, капітан м/с.

Закінчила в 2004 році НМУ ім. О.О. Богомольця. В 2006 році закінчила Українську військово-медичну академію за спеціальністю терапія.
З 2006 року працює на посаді ординатора клініки загальної терапії в ГВМКЦ «ГВКГ». Має спеціалізації з кардіології та гастроентерології. Загальний стаж 6 років.
Займається науковою роботою, має 4 наукові статті.

Пруська Людмила Іванівна Пруська Людмила Іванівна - лікар-ординатор загальнотерапевтичної клініки, лікар вищої категорії. Спеціалізація за фахом «терапія», «гастроентерологія», тематичне удосконалення з клінічної пульмонології, актуальних питань фармакології в кардіології, питань фармакотерапії терапевтичної патології. Трудовий стаж 36 років. З 1992р працює в ГВМКЦ «ГВКГ». Має більше 10 статей в співавторстві.
Третяк Дмитро Дмитрович

Ординатор відділення – підполковник медичної служби Третяк Дмитро Дмитрович (спеціалізація: терапія, кардіологія, пульмонологія).
Закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова. З 1999 р. по 2001 р. навчався в Українській військово-медичній академії за спеціальністью «Терапія». Має спеціалізацію з пульмонології, кардіології, проходив навчання з  алергології. Навчався у провідних фахівців з пульмонології – проф. Мостового Ю.М., з алергології – проф. Пухлика Б.М., з бронхології – проф. Макарова А.В. та Багірова М.М. Працював у відділенні реанімації та інтенсивної терапії для терапевтичних хворих. Володіє всіма необхідними маніпуляціями: ехокардіографією, бронхоскопією, постановками алергологічних проб, катетеризацією центральних вен, плевральні пункції, через стравохідною електрокардіостимуляцією, відновлення серцевого ритму за допомогою електроімпульсної терапії, проведення системного тромболізису при інфаркті міокарду та тромбоемболії легеневої артерії.
Приймав участь в забезпеченні та наданні медичної допомоги пораненим та хворим в зоні проведення АТО. Нагороджений державною нагородою від Президента України.

Чумаченко Галина Анатоліївна

Чумаченко Галина Анатоліївна – лікар-терапевт клініки загальної терапії ГВКГ, вища категорія. Загальний стаж роботи 28 років.
Закінчила Київський медичний інститут в 1985 р.
1985-1986р.- інтернатура .
1986 по 1989 р. Клінічна лікарня №22 м. Київ
1989-1992 молодший науковий співробітник науково-дослідного інститута фтизіатрії та пульмонології ім.. акад.. Ф.Г.Яновського.
З 1992 по теперішній час Головний Військовий Клінічний Госпіталь МО України.

Боднарчук Наталія Андріївна Боднарчук Наталія Андріївна, лікар-терапевт вищої категорії.
В 1988 році закінчила Вінницький державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа».
Має спеціалізацію з гастроентерології, ендоскопії, закінчила курси з фармакотерапії в кардіології.
З 1996 року працює ординатором загально терапевтичної клініки ГВМКЦ «ГВКГ».
З 2001 року має вищу кваліфікаційну категорію по терапії.
Має 4 друковані статті.
Семенець Олена Леонидівна Лікар- терапевт І категорії, Семенець Олена Леонідівна.
Свою практичну діяльність розпочала в 2001 році після закінчення НМУ ім.. О.О. Богомольця. Отримала спеціалізацію за фахом ,, терапія,, , проходить регулярно тематичне вдосконалення за цією спеціалізацією, має спеціалізацією за фахом "гастроентерологія", являється співавтором наукових статей.
   
<