1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Голод Андрій Григорович 

Очолює відділення випускник Санкт-петербурзької військово-медичної академії ім. С.М.Кірова, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, полковник медичної служби Голод Андрій Григорович (спеціалізація анестезіологія, терапія, кардіологія, ультразвукова діагностика). Автор 18 наукових праць. Співавтор 1 методичної рекомендації, 1 патенту, 1 раціоналізаторської пропозиції. У 2011 році захистив дисертаційну роботу на тему: ”Стан серцево-судинної системи та функції зовнішнього дихання у хворих на артеріальну гіпертензію та хронічну алкогольну інтоксикацію”. Володіє англійською, польською мовами. Загальний стаж роботи – 20 років, у відділенні працює з 2015 року. Володіє технікою необхідних маніпуляцій на центральних судинах, реанімаційними заходами та навчає підлеглих.

Кульова Оксана Володимирівна

Старший ординатор ВРІТ для інфекційних хворих, Кульова Оксана Володимирівна, закінчила медичний факультет Української медичної стоматологічної академії у 2001 році.
2002-2005рр.-слухач УВМА за спеціальністю «Анестезіологія та реаніматологія». Під час інтернатури вивчала основи реанімації та інтенсивної терапії на базі КМАПО під керівництвом проф. Трещинського.
Службу починала на посаді старшого ординатора операційно-перев'язочного відділення медичної роти  95 ОАМБр, має досвід здійснення стрибків з парашутом, надання невідкладної допомоги в польових умовах.
2008-2012р.-ординатор медичного відділення Клініки амбулаторної допомоги ГВМКЦ «ГВКГ».
З 2012 по 2013 роки – ординатор ВРІТ для терапевтичних хворих.
З 2013 року – старший ординатор ВРІТ для інфекційних хворих.
Вільно володіє технікою маніпуляцій на центральних судинах, реанімаційними заходами.
Додатково має спеціалізацію з терапії, оториноларингології.

 
Малинка  Ганна Олексіївна

Ординатор ВРІТ для інфекційних хворих, Малинка Ганна Олексіївна, лікар-анестезіолог 1 категорії, закінчила НМУ ім. О.О.Богомольця  у 1994 році.
1995-1998рр.-слухач УВМА за спеціальністю «Анестезіологія та реаніматологія». Під час інтернатури вивчала основи реанімації та інтенсивної терапії на базі КМАПО під керівництвом проф. Чепкого Л.П.
Службу починала на посаді старшого ординатора відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ірпінського військового госпіталю.
З 2000 року – ординатор ВРІТ для інфекційних хворих ГВМКЦ «ГВКГ».
Вільно володіє технікою маніпуляцій на центральних судинах, реанімаційними заходами.

 
<