1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відділення реанімації та інтенсивної терапії для інфекційних хворих
У 1992 році 1 листопадау зв’язку з реорганізацією 408-го Окружного військового госпіталю, в Головному військовому клінічному госпіталі в складі інфекційного центру було сформовано  відділення реанімації та інтенсивної терапії.
У перші роки свого існування відділення було погано укомплектовано персоналом. Посада начальника відділення залишалася вакантною, його обов'язки виконували начальники інфекційних відділень, не зайняті були і ставки лікарів-реаніматологів. У 1993 році відділення реанімації та інтенсивної терапії інфекційного центру було укомплектовано на 65%.
Спершу обов'язки начальника відділення виконував майор медичної служби Сергій Олександрович Соколов (з Київського загону спеціальної медичної допомоги), призначений потім штатним начальником. Після його звільнення з армії обов'язки начальника тимчасово виконували начальники інфекційних відділень (В.І. Лисько і В.А. Пруський). У 1995-1996 рр. відділенням керував майор медичної служби В.І. Трихліб, а з 1996 року - полковник медичної служби В.Ю. Хіль.
Володимир Юрійович народився в 1961 р., в 1985 р закінчив Військово-медичний факультет при Томському медичному інституті. Проходив службу на різних посадах у навчальному центрі смт. Десна (молодший лікар, начальник медичного пункту, командир госпітального взводу, начальник відділення анестезіології та реанімації навчально-медичного батальйону). У 1993-1995 рр. він - начальник відділення анестезіології та реанімації 699-го медичного загону спеціального призначення (м. Київ). За цей час служив також начальником відділення анестезіології та реанімації медичної роти 240-го окремого спеціального батальйону Сил ООН в Югославії (лютий-серпень 1994). З серпня 1995 по червень 1996 року - старший ординатор відділення кишкової інфекції ГВКГ, з 1996 року - начальник відділення реанімації та інтенсивної терапії клініки інфекційних хвороб ГВКГ.
З березня 2015 року відділення очолює  кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, полковник медичної служби А.Г.Голод. Андрій Григорович, випускник Санкт-Петербурської військово-медичної академії ім. С.М.Кірова, після завершення інтернатури з терапії у 1998 році розпочав службу старшим ординатором загальнотерапевтичного відділення. 3 2004 року – старший ординатор відділення реанімації та інтенсивної терапії для терапевтичних хворих, де отримав спеціалізацію з анестезіології, кардіології, ультразвукової діагностики. У 2011 році захистив дисертаційну роботу на тему: ”Стан серцево-судинної системи та функції зовнішнього дихання у хворих на артеріальну гіпертензію та хронічну алкогольну інтоксикацію”.
Старшим ординатором відділення служить підполковник медичної служби О.В. Кульова, ординатором - підполковник медичної служби Г.О. Малинка. Цивільними лікарями-спеціалістами працюють: О.В. Череватова, О.В. Заблоцька, Т.В. Стретович.
Відділення розміщується в спеціально створених для нього приміщеннях. У ньому є чотири палати на два ліжка кожна, три з яких боксовані, два реанімаційних зали, а також дезінфекторська, маніпуляційна. Палати обладнані моніторними системами на кожне ліжко з можливістю централізованого спостереження. Поруч з відділенням розташований барозал на 2 барокамери для гіпербаричної оксигенації. Відділення оснащене необхідною апаратурою для проведення інтенсивної терапії та реанімації (ЕКГ, дефібриляторами, апаратами для штучної вентиляції легенів та ін.). У відділенні є медичне обладнання для гемосорбції, плазмоферезу.
Щорічно в відділення надходить 250 - 300 пацієнтів з важкими інфекційними захворюваннями, захворюваннями внутрішніх органів.
Перші статті, узагальнюючі досвід роботи відділення реанімації та інтенсивної терапії інфекційного центру, були опубліковані в 1993 році в 1-му збірнику наукових праць лікарів ГВКГ МО України «Современные проблемы неотложной терапии в клинике внутренних болезней»: М.М. Городецкий — «Организация неотложной помощи и интенсивной терапии инфекционных больных на догоспитальном этапе и в инфекционном стационаре»; М.М. Городецкий, В.Г. Ляшенко — «К вопросу об эффективности гипербарической оксигенации в интенсивной терапии инфекционных больных»; А.М. Печенка — «Основные аспекты интенсивной терапии при дифтерии»; А.В. Шкурба — «Применение индометацина в комплексе неотложной терапии у больных острыми кишечными инфекциями, осложненными гиповолемическим шоком 1-ІІ степени». І в подальшому лікарі відділення регулярно діляться своїм досвідом лікування в друкованих виданнях.
У відділенні накопичений значний досвід застосування екстракорпоральних методів лікування тяжких інфекцій (гемосорбція, плазмаферез, ультрафіолетове опромінення крові, лазеротерапія, киснева терапія шляхом озонування крові та ін.).

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua