1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Гречаник Олена ІванівнаНачальник відділення – підполковник медичної служби, кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої категорії Гречаник Олена Іванівна.

Відділення ультразвукової діагностики та лікування укомплектоване сучасною ультразвуковою технікою експертного і преміум класу, з високою розподільною здатністю – Волюсон-730, Лоджик-700, Лоджик-100, виробництва фірми Дженерал Електрик, Алока-2000, а також експертною технікою вітчизняного виробника, Ultima PA виробництва фірми Радмір, Харків. Розгорнуто 6 діагностичних кабінетів, які обслуговують відділення хірургічного, терапевтичного профіля, клініку амбулаторної допомоги, приймальне відділення.

Організована мобільна діагностична допомога важко хворим у реанімаційних палатах за допомогою портативної діагностичної техніки. В штаті відділення 5 лікарів ультразвукової діагностики. В день лікарі відділення обстежують від 90 до 100 пацієнтів. Поза межами робочого та в нічний часи обслуговуються визови для діагностики захворювань у пацієнтів і травмованих хворих, що поступають в ГВМКМЦ "ГВКГ"  і знаходяться у важкому стані.

У відділенні виконуються традиційні ультразвукові дослідження паренхіматозних органів черевної порожнини та позачеревинного простору, передміхурової залози, калитки, органів малого тазу при гінекологічних захворюваннях, щитоподібної залози, молочної залози як традиційними методами, так й з використанням кольорового та енергетичного допплерівського картування (КДК).

Набутий унікальний досвід дослідження очних яблук і ретробульбарного простору з використанням кольорового допплерівського картування для дослідження структурних змін очного яблука та кровообігу в судинах ока. Виконується дослідження опорно-рухового (патологія м'язів скелету, сухожилків, зв'язок, суглобів), а також м'яких тканин та лімфатичних вузлів.

Лікарями відділення проводяться дуплексні дослідження мозкового кровообігу на екстрацеребральному рівні з використанням кольорового допплерівського картування.

Виконуються дослідження кровообігу в аорті, мезентеріальних артеріях, артеріях клубового, стегново-підколінного, гомілкового сегментів нижніх кінцівок, дослідження ниркових артерій з метою пошука їх стенозів як причини вазоренальної гіпертензії, вивчається ниркова гемодинаміка при нефрологічних захворювань. Досліджуються артерії верхніх кінцівок. Проводять дослідження венозної геодинаміки в венах верхніх і нижніх кінцівок, системи нижньої порожнистої вени, портальної системи.

Лікарі відділення володіють усіма сучасними технологіями ультразвукової діагностики, мають вищі та перші лікарські кваліфікаційні, постійно удосконалюють свої знання та навики. По результатам роботи захищена дисертація на здобуття звання кандидата медичних наук начальником відділення Гречаник Оленою Іванівною. Лікарі відділення регулярно публікують статті в науковому періодичному друку, виступають на наукових конференціях, конгресах, форумах по ультразвуковій діагностиці діагностиці та медичній радіології, організовують конференції на базі відділення. На базі відділення УЗД ГВКМЦ "ГВКГ", УВМА кафедри війкової хірургії розгорнутий навчальний Центр ультразвукових технологій, в якому проводиться підготовка лікарів ультразвукової діагностики для лікувальних закладів Міністерства оборони та цивільних лікувальних закладів. З 2012 року науковим керівником навчального Центру є підполковник медичної служби, кандидат медичних наук, доцент Гречаник Олена Іванівна.

На базі відділення проводиться підготовка лікарів ультразвукової діагностики для Української військово-медичної академії, курси первинної спеціалізації по ультразвуковій діагностиці, тематичного удосконалення по ультразвуковій допплерографії та передатестаційні цикли.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua