1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Хронічний геморой

Хронічний геморой широко поширений в індустріальних країнах. Він вражає значна кількість людей працездатного віку. Сутність захворювання полягає в варикозному розширенні вен прямої кишки з утворенням гемороїдальних вузлів. Хірургічне лікування - висічення вузлів - пов'язане з болісними болями в післяопераційному періоді, тривалою затримкою стільця, можливістю розвитку рецидивів (до 34%), ускладненнями у вигляді рубцевого звуження прямої кишки, освіти гнійних свищів і пр.

Новий ендоваскулярний метод лікування геморою полягає в катетеризації та перекритті верхньої ректальної артерії, яка кровоснабжают гемороїдальні вузли. Це сприяє спаданню вузлів і лікуванню від захворювання. Хворі з першого дня після операції можуть ходити, приймати їжу, практично не страждають від болів, не обмежені у відправленні природних потреб.

Варикозне розширення вен яєчника (оваріковарікоцеле) часто стає причиною жіночого безпліддя, звичних викиднів, хворобливих місячних. Такі хворі, як правило, безуспішно лікуються в жіночих консультаціях і гінекологічних відділеннях лікарень. Ендоваскулярних методами можна точно діагностувати це захворювання і одномоментно перекрити кровотік в судинах венозного сплетення яєчника. Тим самим ліквідується патологічний застій крові в цьому органі, що сприяє нормалізації його гормонопродуцірующіе функції і лікуванню від цього захворювання.

<