1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

 

Начальник клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології ГВМКЦ „ГВКГ” МО України, полковник медичної служби, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії Федірко Ігор Володимирович

І. В. Федірко – учень відомих в Україні та за її межами щелепно-лицевих хірургів - член-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, президента Української асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів, професора Маланчука В.О., завідувача відділенням пухлин голови і шиї Національного інституту раку доктора медичних наук, професора Процика В.С., завідувача кафедрою хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії Львівського медичного університету ім. Данила Галицького доктора медичних наук, професора Готь І.М.

Полковник медслужби Федірко І. В. має вищу академічну освіту.
Свій шлях в медицині розпочав з навчання у Коломийському медичному училищі, яке закінчив дипломом з відзнакою. У 1994 році завершив навчання диплом з відзнакою на стоматологічному факультеті Львівського медичного університету, після чого навчався в Українській військово-медичній академії. З 2006 по 2008 роки проходив стажування з щелепно-лицевої травматології, онкології, імплантології у військових госпіталях Бундесверу, ФРН (м.Гамбург, м.Ульм), в університетській клініці м. Гамбург.


І. В. Федірко розробив та вперше почав проводити ендоскопічні дослідження та операції у щелепно-лицевій ділянці, є автором нових малоінвазивних, реконструктивних, зубо-зберігаючих та ендоскопічних хірургічних втручань на верхньощелепних пазухах, які застосовуються в комплексному лікуванні одонтогенних гайморитів, для видалення сторонніх тіл та кіст пазух, на які отримав Деклараційні Патенти України. Такі операції виконуються тільки в клініці ЩЛХС нашого госпіталю.

Запропоновані нові методи хірургічного лікування верхньощелепних синуситів відображені у дисертації І. В. Федірко „Особливості діагностики та лікування запальних захворювань верхньощелепної пазухи з використанням ендоскопічної техніки” та 12 наукових статтях та 2 Патентах України:

 

СТАРШИЙ ОРДИНАТОР КЛІНІКИ ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ХІРУРГІЇ ТА СТОМАТОЛОГІЇ НВМКЦ «ГВКГ» МО УКРАЇНИ підполковник м/с Козловський Сергій Миколайович народився 22.08.1975 року в м. Бар, Вінницької області. З 1993 по 1998 роки навчався на стоматологічному факультеті Української медичної стоматологічної академії (м.Полтава). У 1998 – 2000 роках - слухач Української військово-медичної академії. З 2000 по 2007 роки – ординатор відділення щелепно-лицевої хірургії ГВКГ. У 2007 році призначений на посаду старшого ординатора клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології.
Стаж роботи 17 років, має вищу кваліфікаційну категорію із хірургічної стоматології.

 
  

ОРДИНАТОР КЛІНІКИ ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ХІРУРГІЇ ТА СТОМАТОЛОГІЇ НВМКЦ «ГВКГ» МО УКРАЇНИ майор м/с Шмідт Павло Андрійович, народився 01.05.1981 року в м. Челябінськ (Росія). З 1998 – 2003 роки навчався на стоматологічному факультеті Одеського державного медичного університету. У 2003 по 2005 – слухач Української військово-медичної академії; з 2005 по 2007 працював лікар медичного пункту військової частини А 0488; з 2007 по теперішній час – ординатор клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології.
Стаж роботи 12 років, має вищу кваліфікаційну категорію із хірургічної стоматології.

 
   

 

 

 

<