1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Бондарчук Володимир Володимирович Бондарчук Володимир Володимирович - начальник клініки гінекології, лікар вищої категорії, полковник медичної служби. Випускник Військово-медичної академії ім. С.М.Кірова м. Санкт-Петербург .
Шевченко Олексій Миколайович

Шевченко Олексій Миколайович - старший ординатор лікар-гінеколог.

У 2006 році закінчив з відзнакою Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Проходив інтернатуру за спеціальністю “акушерство та гінекологія”.  Після закінчення інтернатури працював лікарем акушером-гінекологом у Дорожній клінічній лікарні №1 ст. Київ.

У 2010 році проходив навчання по ендоскопічній хірургії в гінекології в університетській клініці CICE/CENTI (Клермон-Феран, Франція).   У 2011 році пройшов курс післядипломного навчання “Амбулаторна гінекологічна хірургія” (Лондон, Велика Британія).

Володіє традиційними методами оперативної гінекології, в тому числі технікою лапароскопії та внутрішньоматкової хірургії (гістрерорезектоскопії).

Пріоритетним направленням роботи є лікування жінок з ендометріозом, міомою матки,  гіперпластитичними процесами ендометрію та  безпліддям з використанням сучасних малоінвазивних методів лікування.

Кузьмук Леся Петрівна

Кузьмук Леся Петрівна - лікар-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

У 1998 році закінчила з відзнакою Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.  З 1998 р. по 2000р. проходила інтернатуру на кафедрі акушерства і гінекології №1 НМУ ім. О.О.Богомольця під керівництвом професора Б.М. Венцківського.  З 2000 року працює лікарем акушером-гінекологом у клініці гінекології ГВМКЦ “ГВКГ”.  У 2012 році захистила дисертвцію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему “Внутрішній ендометріоз: диференційна діагностика та патогенетична терапія з урахуванням збереження репродуктивної функції”.

Має спеціалізацію ендокринологічної гінекології, кольпоскопії, ендоскопічної гінекології. Є дійсним членом Міжнародного товариства гінекологічної ендокринології (ISGE). Автор багатьох наукових публікацій.

Струменський Олексій Мирославович  
<