1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Лопатін Сергій Андрійович Лопатін Сергій Андрійович - начальник ІІ відділення ЗЛМД (загально-лікарської медичної допомоги), полковник медичної служби .
Працює в ГВМКЦ «ГВКГ» з 1992 року. Очолює ІІ відділення з серпня 2008 року. Закінчив Ленінградську Військово-медичну академію ім.С.М.Кірова в 1987 р. Має спеціалізацію з терапії, загальної практики - сімейної медицини, клінічної токсикології, тематичні удосконалення з гастроентерології, військово-лікарської експертизи, актуальних питань вакцинопрофілактики у Збройних силах України. Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності терапія. Стаж роботи 25 років.
Головко Катерина Георгіївна

Головко Катерина Георгіївна майор медичної служби, ординатор клініки амбулаторної допомоги, лікар першої категорії.
В 1997 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця. В 2000 році закінчила Українську Військово-медичну академію. З 2000 по 2005 рік працювала начальником медичної служби військової частини.
В клініці амбулаторної допомоги на посаді ординатора з 2005 (загальний стаж 15 років, з них в клініці амбулаторної допомоги 7 роки). Має спеціалізацію з інфекційних хвороб та неврології. Пройшла тематичне удосконалення «Актуальні питання вакцинопрофілактики у Збройних силах України». Займається організацією проведення щеплень військовослужбовцям, що відбувають у відрядження в райони з підвищеним ризиком зараження інфекційними хворобами.
Має в співавторстві наукову статтю (Перші результати роботи лікувально-діагностичного кабінету приймального відділення ГВМКЦ «ГВКГ»).

Обов’язки лікаря загальної практики:

 1. Проводити амбулаторний прийом, обстеження та диспансеризацію хворих;
 2. Проводити профілактичну роботу, спрямовану на виявлення ранніх та прихованих форм захворювань і факторів ризику;
 3. Надавати невідкладну медичну допомогу хворим при гострих станах;
 4. Своєчасно проводити консультації та госпіталізацію хворих в установленому порядку;
 5. Складати та реалізовувати план лікувально-профілактичних заходів по диспансерним групам;
 6. Готувати необхідну документацію та направляти хворих на військово-лікарську експертизу, медико-соціальну експертну комісію та проводити експертизу тимчасової непрацездатності;
 7. Слідкувати за правильним та своєчасним виконанням лікарських рекомендацій та діагностичних досліджень;
 8. У випадку сумніву правильності діагнозу, вибору засобів обстеження та лікування хворих звертатись за консультацією до начальника відділення;
 9. Проводити санітарно-просвітницьку роботу щодо пропаганди здорового способу життя та попередження розвитку захворювань.
Білоус Надія Іванівна Білоус Надія Іванівна -ординатор ІІ відділення – капітан медичної служби , працює у клініці амбулаторної допомоги з 2008 року. Має спеціалізацію з кардіології.
Винник Мирослава Іванівна Винник Мирослава Іванівна - ординатор ІІ відділення – старший лейтенант медичної служби, працює у клініці амбулаторної допомоги з 2012 року.
Вовченко Лена Михайлівна

Вовченко Олена Михайлівна - лікар вищьої категорії.
Завідуюча кабінетом, лікар загальної практики ІІ ВЗЛМД клініки амбулаторної допомоги ГВМКЦ ГВКГ.

Закінчила Хабаровський Державний Медичний інститут у 1995 році.

Останні 14 років працює лікарем загальної практики клініки амбулаторної допомоги. Загальний стаж роботи 17 років.

Спеціалізація – терапія, загальна практика, сімейна медицина та гастроентерологія.

<