1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Суничук Микола Миколайович

Суничук Микола Миколайович, начальник ангіоневрологічного відділення, полковник м/с, кандидат медичних наук, лікар-невролог вищої категорії. В 1997 році закінчив Військово-медичну академію м. Санкт-Петербург. 1998 рік – інтернатура за спеціальністю «Терапія». 1998 рік – спеціалізація з неврології. В 1998 році розпочата неврологічна практика в ГВМКЦ «ГВКГ». В 2005 році захистив кандидатську дисертацію. З 2005 року призначений на посаду начальника ангіоневрологічного відділення ГВМКЦ «ГВКГ». Автор і співавтор більше 20 наукових статей, монографій та методичних рекомендацій. З 2010 року є викладачем Української Військово-медичної академії Міністерства Оборони України. Постійно приймає участь в наукових конференціях, симпозіумах, відвідує неврологічні товариства.

Пономаренко Ніна Олександрівна

Старший ординатор підполковник м\с, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Пономаренко Ніна Олександрівна.

В 1999 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа». Військову підготовку отримала в Українській військово-медичній академії. В 2000 році в Київській медичній академії післядипломної освіти ім.. П.Л.Шупіка закінчила інтернатуру за спеціальністю „Неврологія. З 2000 року працює в ангіоневрологічному відділенні клініки (нейрохірургії та неврології) ГВКГ. Як здобувач співпрацювала  в НДІ ПВМ ЗС України, захистила кандидатську дисертацію. Автор багатьох наукових статей та методичних рекомендацій. На високому рівні володіє сучасними методами діагностики та лікування неврологічних захворювань (гострі порушення мозкового кровообігу, дисциркуляторна енцефалопатія, синдроми вегетативної дистонії, мігрень та інші головні болі, хвороба Паркінсона та інші нейродегенеративні захворювання) та принципами реабілітації неврологічних хворих. Має добрі знання та практичні навички при виконанні професійних маніпуляцій. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, приймає участь в наукових конференціях та симпозіумах.
Новохатська  Олена Олексіївна

Новохатська Олена Олексіївна лікар-невролог вищої категорії.
Закінчила Луганський державний медичний університет у 1999 році. В 2000 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «неврологія». В 2012 році отримала вищу кваліфікаційну категорію.
В ГВКМЦ «ГВКГ» працює з 2002 року. 2002-2008 р. лікар неврологічного відділення клініки нейрохірургії та неврології. З 2008 р. по теперішній час – лікар ангіоневрологічного відділення.

Санько Альона Валеріївна

Санько Альона Валеріївна. Лікар-невролог. В 2008 році закінчила Національниий медичний університет ім.. О.О. Богомольця. З 2008-2010 рр. проходила інтернатуру на базі ГВМКЦ «ГВКГ». З 2011 року працює в ангіоневрологічному відділенні ГВМКЦ «ГВКГ».

<