1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

                                 Лабораторне відділення (мікробіологічне)

У відділенні  виконуються:

1. Бактеріологічні дослідження різного біоматеріалу (кров, сеча, кал, мокротиння, ліквор, тощо) з визначенням чутливості ідентифікованих мікроорганізмів до антибактеріальних, протигрибкових препаратів

2. Серологічні та ізосерологічні дослідження, 

3. Імунологічні дослідження  

4. ПЛР-дослідження

1

 

Лабораторія оснащена необхідним обладнанням, апаратурою,

\реактивами для лабораторного обстеження пацієнтів і підтвердження клінічного діагнозу. Постійно проводиться  процес оновлення   обладнання. Висока точність досліджень щорічно підтверджується результатами участі в Програмах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань

                                                         

                                                                                                              Аналізатор імуноферментний автоматичний                                                                                                                                                                         LabLine-90

  

1

 

Лікар-бактеріолог Собкова Жанна Володимирівна. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Бактеріологія».

Закінчила Санкт-Петербургскую Государственую хіміко-фармацевтичну академію за спеціальністю «мікробіолог – біотехнолог» в 1991р. З 1991- 1993 рр. навчалась в очній аспірантурі по спеціальності «Мікробіологія» та працювала старшим лаборантом кафедри мікробіології в хіміко-фармацевтичної академії м. Санкт – Петербург. Пройшла спеціалізацію в Київському Державному  Інституті Удосконалення Лікарів  і отримала звання лікаря- спеціаліста за спеціальністю «Бактеріологія та Вірусологія», в подальшому ПАЦ та ТУ  за цим фахом в КМАПО та УВМА.

1

Лікар-бактеріолог  Рощенко Людмила Остапівна. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Бактеріологія». Закінчила Київський медичний інститут ім.. О.О.Богомольця в 1983р, «гігієна, санітарія, епідеміологія». Пройшла спеціалізацію в Київському Державному  Інституті Удосконалення Лікарів  і отримала звання лікаря- спеціаліста за спеціальністю «Бактеріологія та Вірусологія», в подальшому ПАЦ та ТУ  за цим фахом в КМАПО та УВМА.

 

 

1

 

Лікар-лаборант Коваль Світлана Леонідівна.  Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика». Закінчила Київський медичний інститут ім.. О.О.Богомольця. Пройшла спеціалізацію за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика», в подальшому ПАЦ та ТУ  за цим фахом в КМАПО та УВМА. Працювала на посаді завідуючої лабораторії клінічної імунології і серології.

 

1

 

Бактеріолог Коломієць Валентина Броніславівна. Має І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Бактеріологія».

Закінчила Чернівецький Національний Університет в 2001р, «біологія».  Пройшла спеціалізацію в Київському Державному  Інституті Удосконалення Лікарів  і отримала звання спеціаліста за спеціальністю «Бактеріологія».

 

1

 

Лікар-бактеріолог Францишко Алла Анатоліївна. Закінчила Національний медичний Університет ім.. О.О.Богомольця в 2012р, «медико-профілактична справа», інтернатуру з «Мікробіології та вірусології» в 2013р. Пройшла спеціалізацію в Київському Державному  Інституті Удосконалення Лікарів  і отримала звання лікаря- спеціаліста за спеціальністю  «Бактеріологія» в 2014р.

 

1

 

 

Закінчила НТУУ «КПІ» отримавши ступінь магістра з біотехнології у 2005 р. Отримала спеціалізацію «Клінічна лабораторна діагностика» у ВМА У 2009 р. Закінчила ЗНУ та отримала другу вищу освіту у 2014 р., «біологія». Пройшла спеціалізацію в Київському Державному  Інституті Удосконалення Лікарів  і отримала звання спеціаліста за спеціальністю  «Вірусологія» в 2014р., цикли навчання з діагностики ВІЛ (методами ІФА, cito-test, імунний блот).

 

 

 

 

1

 

Біолог Руденко Наталія Віталіївна. Закінчила  Ніжинський  Державний педагогічний університет ім.. М.Гоголя в 2005р за спеціальністю «педагогічна освіта. Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Пройшла спеціалізацію  діагностика». за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика».

 

 

 

1

Лікар-вірусолог  Панасюк Марія Валеріївна.

З 2009р.навчалась на медико-профілактичному факультеті в Національному медичному університеті ім.О.О.Богомольця. Після його закінчення працювала на посаді лікар-інтерна на базі Чернівецького лінійного відділу «Лабораторного центру на залізничному транспорті Держсанепідслужби України». В 2016р. закінчила курс інтернатури за фахом «Мікробіологія і вірусологія» на базі НМАПО ім.Шупіка. В 2016 пройшла цикл спеціалізації «Вірусологія». 

 

 

 

 

У відділенні  працює досвідчений, висококваліфікований персонал переважно вищої та першої кваліфікаційних категорій. Працівники лабораторії ставляться до виконання кожного дослідження з максимальною відповідальністю. 

  
                                                  
 
     

<