1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

КЛІНІКО-БІОХІМІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ З ЕКСПРЕС-ДІАГНОСТИКИ

 

1

 ВВ клініко-біохімічній лабораторії з експрес-діагностики виконуються загальноклінічні дослідження крові, сечі,  мокроти, калу та іншого біоматеріалу, цитологічні, біохімічні, ізосерологічні дослідження, частина з яких може також виконуватись в режимі експрес-діагностики висока точність досліджень щорічно підтверджується результатами участі в Програмах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань.

Висока точність досліджень щорічно підтверджується результатами участі в Програмах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань.

.

.

 

 

 

 

В лабораторії працює досвідчений, висококваліфікований персонал:

1

 

Обовязки начальника  лабораторії виконує Нікандрова Надія Леонідівна. Закінчила  в 1982р  біологічний факультет Київського Державного  університету ім.. Т.Г.Шевченка по спеціальності «біологія-біохімія». Працювала в централізованій  КДЛ КНДІ кардіології ім.. М.Д.Стражеска, в групі дослідження гемостазу та реологічних властивостей крові, в лабораторному відділенні ЦГ МОЗ МВС України. З 2011 по 2016 рік працювала завідувачем клініко-діагностичної лабораторії ДЗ «СМСЧ №11 МОЗ України» Проходила ПАЦ, ТУ за спеціальностями «клінічна лабораторна діагностика», «клінічна біохімія». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «клінічна лабораторна діагностика» з 1995р. Має опубліковані статті, є співавтором винаходу.

 

 

 

1

Лікар-лаборант Куйовда Надія Семенівна. Закінчила  Київський Державний  університет ім.. Т.Г.Шевченка  в 1985р за спеціальністю «біолог-біохімік», надалі первинну спеціалізацію «Клінічна лабораторія», ТУ «гематологічні методи дослідження», ТУ, ПАЦ «клінічна біохімія». Має  вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика» та за спеціальністю «Клінічна біохімія». Працює за сумісництвом викладачем УВМА з клінічної лабораторної діагностики більше 15 років. Брала участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСз 28.04 по 15.05.1986р. Гарнізонний лаборант зони відповідальності.

 

 

1

 

Лікар-лаборант Олійник Наталія Дмитрівна. Закінчила Київський національний університет ім.. Т.Г.Шевченка в 1998р за спеціальністю «радіобіологія». Пройшла первинну спеціалізацію «Клінічна лабораторна діагностика» в 2000р, в подальшому ТУ, ПАЦ. Неодноразова брала участь в обстеженні миротворчого контингенту (діагностика малярії). Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю«Клінічна лабораторна діагностика». Працювала на  посаді завідуючої клінічної лабораторії.

 

 

1

 

Лікар-лаборант (цитолог)   Сільченко Світлана Андріївна. Закінчила Київський НМУ ім.. О.О.Богомольця за спеціальністю «лікувальна справа». Пройшла спеціалізацію «Патологічна анатомія». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика», вчену ступінь кандидат медичних наук (тема роботи «Цитоморфологія та цитологічна діагностика пухлин м’яких  тканин»). Працює у «ГВКГ» з 1993 року.

 

 

1

 

 

Лікар-лаборант (цитолог) Люта Тетяна Іванівна. Закінчила  Державний Владивостокський медичний університет за спеціальністю «лікар гігієніст-епідеміолог». Пройшла спеціалізацію за спеціальністю«Клінічна лабораторна діагностика», ТУ  «Цитологічна діагностика».  Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика». Працює у «ГВКГ» з 1988 року.

 

 

 

 

1

Лікар-лаборант Ткаченко Анатолій Петрович. Навчався в Хабаровському  державному медичному інституті, та на військово-медичному факультеті Горьковського державного медичного інституту. Пройшов первинну спеціалізацію з клінічної лабораторної діагностики в 1986р. В 1989р пройшов навчання на одному із перших сертифікованих курсів по роботі на автоматичному біохімічному аналізаторі.  В 1990р  - закінчив академічні курси по імунології та діагностиці СНІД-у. В подальшому проходив ПАЦ, ТУ «клінічна лабораторна діагностика», ТУ «коагулологія». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика». До звільнення з лав ЗСУ працював в лабораторії діагностики ВІЛ, та на посаді начальника клініко-біохімічного відділення; в подальшому  - на посаді завідуючого експрес-лабораторії.

1

 

Лікар-лаборант Ніколаєва Світлана Михайлівна. Закінчила  Дніпропетровський національний медичний університет за спеціальністю «лікар гігієніст-епідеміолог». Пройшла інтернатуру з клінічної лабораторної діагностики, ТУ «цитологічна діагностика». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика».

 

 

 

1

 

Лікар-лаборант Сіроч Ольга Миколаївна. Закінчила Харьківський Державний інститут ім.Г Сковороди в 1986р за спеціальністю  «хімія та біологія». Пройшла спеціалізацію «клінічна біохімія», в подальшому  ТУ, ПАЦ за цією ж спеціальністю. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю клінічна біохімія.

 

 

 

1

 

Лікар-лаборант Гулько Людмила Олександрівна. Закінчила Куйбишевський Державний  медичний інститут ім..Д.Ульянова в 1977р, за спеціальністю «лікар-педіатр». Пройшла спеціалізацію «клінічна біохімія», в подальшому ТУ, ПАЦ за цією ж спеціальністю. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю«клінічна біохімія». Працювала на  посаді завідуючої біохімічної лабораторії.

 

 

 

1

 

Біолог Костриця Людмила Володимирівна. Закінчила  Ніжинський  Державний університет ім.. М.Гоголя в 2005р за спеціальністю «педагогічна освіта. Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія»

Пройшла спеціалізацію з клінічної лабораторної діагностики. Має ІІ кваліфікаційну категорію.

 

 

1

 

 

Лікар-лаборант Вовкодав Людмила Миколаївна. Закінчила Київський Національний університет ім.. Т.Г.Шевченка в 1976р за спеціальністю  «біолог-біохімік».

Має вищу кваліфікаційну категорію. Займала посаду завідуючої лабораторії забезпечення КАД.

 

 

 

 

1

 

 

Лікар-лаборант Петруніна Марія Павлівна. Закінчила Київський Національний університет ім.. Т.Г.Шевченка в 1983р, «мікробіологія». Пройшла первинну спеціалізацію з клінічної лабораторної діагностики. Пройшла ТУ  по гематології та цитології та по діагностиці малярії.  Має вищу  кваліфікаційну категорію. В 1980р  працювала в республіці Афганістан під час ведення бойових дій. Брала участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з 5.05 по 15.05.1986р та в 1987р. 

 

 

 

 

1

 

 

 

Лікар-лаборант Курдакова Емма Іванівна. Закінчила Ленінградський медичний інститут в 1962р, «санітарно-гігієнічна справа». Пройшла спеціалізацію з клінічної лабораторної діагностики.

 

 

 

 

 

1

 

 

Лікар-лаборант Мазур Тетяна Григорівна.

 

Закінчила Київський медичний інститут ім.. О.О.Богомольця  в 1980р, санітарно-гігієнічний факультет за спеціальністю гігієна, санітарія, епідеміологія з присвоєнням кваліфікації лікаря-гігієніста, епідеміолога. В 1998 році пройшла первинну спеціалізацію в КМАПО  за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика». Має вищу кваліфікаційну категорію.

 

 

 

1

 

 

Біолог  клініки лабораторної діагностики Зубчик Юлія Вікторівна. Закінчила  Кам’янець-Подільське медичне училище  в 2009р.  Працювала  головною медичною сестрою Броварського центру «Дитяча лікарня» з 2010 по 2013 рік. Працює на теперішній посаді з грудня 2013 року. В 2015 році закінчила магістратуру Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. В 2016 році пройшла спеціалізацію за фахом «Клінічна лабораторна діагностика».

<