1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Відділення очолює лікар першої категорії — полковник медичної служби Третьяков Віктор Валерійович. У 2000 році закінчив Харківський Державний Медичний Університет за фахом лікувальна справа, магістратуру-інтернатуру Української Військово-Медичної Академії (2003). Ученик професорів Городецького Марка Михайловича та Гебеша Василя Васильовича, д.мед.н. Трихліба Володимира Івановича. Стаж роботи інфекціоністом 11 років. Прилюдний захист кандидатської дисертації відбувся 17 січня 2013 року. Має понад 30 друкованих робіт. Вільно володіє англійською мовою. Значна увага в фаховій підготовці приділяється лікуванню хворих на сепсис, герпетичні інфекції, токсоплазмоз, ВІЛ-інфекцію та тропічні інфекції, а також дистанційному навчанню у провідних університетах Америки, Європи.

У міжепідемічний період у відділенні розміщується до 65 хворих. Робота організована з чітким урахуванням та дотриманням норм протиепідемічного режиму завдяки відповідному плануванню, розмежуванню хворих за контингентами та патологією у відокремлених палатах (боксах), відокремлення потоків хворих, які щойно захворіли та тих, які одужують.

Для розміщення цивільних осіб у відділенні передбачена наявність палат підвищеного комфорту «напівлюкс» (на 2 особи з окремим санвузлом).

Злагоджена робота й дружня співпраця цивільних та військових лікарів Лиська В.В., Боклан Ю.О., Третьякова В.В., Даниленко Ю.І. та Савченко Я.Б., підкріплена доброзичливим і уважним ставленням медичного персоналу до хворих, ефективно стимулює хворих до одужання та гарантує індивідуальний підхід до кожного, хто потребує допомоги.

Достатньо зручне розташування відділення, створені умови для лікування не тільки військовослужбовців, а й цивільного населення на договірних засадах, забезпечують щороку лікувально-діагностичну та консультативну допомогу біля 3000 хворих та успішне виконання покладених завдань.

За роки роботи відділення Нами накопичено серйозний практичний досвід диференційної діагностики та лікування захворювань, які передаються повітряно-крапельним шляхом, а зважаючи на несприятливу епідемічну ситуацію в Україні, актуальним та незамінним є постійний практичний досвід і удосконалення методів лікування, діагностики «дитячих» інфекцій у дорослих.

Потужний розвиток туристичного бізнесу та широке поширення міжнародних мандрівок зумовлює такі важливі аспекти роботи як визначення індивідуальних інфекційних ризиків, консультативну та практичну допомогу при тропічній патології (малярія, лейшманіоз).  Наш досвід базується на здобутках від участі у миротворчих місіях в Африці, а також підготовці на відповідних курсах за межами України (Королівство Нідерланди).

Діагностичному пошуку сприяє використання сучасних лабораторних та інструментальних методів дослідження:

 • загальні клінічні обстеження крові та сечі;
 • імунологічна діагностика (імунний статус);
 • бактеріологічна діагностика (чутливість мікрофлори до антибіотиків та ін.);
 • серологічні дослідження (TORCH, гепатити, ВІЛ-інфекція та ін.);
 • паразитологічні дослідження (мазки та товста крапля на збудника малярії та ін.);
 • молекулярно-біологічні дослідження (полімеразна ланцюгова реакція);
 • серологічна діагностика герпетичних інфекцій та ін.
 • УЗД;
 • ЕКГ та ЕХО-КГ;
 • Рентгенологічні дослідження;
 • МРТ ГМ.

Практичні здобутки реалізуються в науковій роботі відділення — захищено 1 кандидатську дисертацію (Третьяков В.В., 2013), практично виконане 2-ге дисертаційне дослідження. Результати роботи висвітлюються в спеціалізованих періодичних виданнях, медичній літературі, виконуються доповіді на конференціях, з’їздах інфекціоністів, конгресах. Лікарі відділення приймають активну участь та підвищують власну кваліфікацію на зборах товариства інфекціоністів м. Києва та плідно співпрацюють з фахівцями інших інфекційних стаціонарів, клінікою ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.Громашевського АМН України» та навчальних закладів МОЗ України. Відділення є базою для навчання та підвищення кваліфікації для слухачів Української військово-медичної академії, лікарів військових медичних закладів МО України, інших силових міністерств та МОЗ України.

Завдяки досвіду та професіоналізму персоналу, чіткій організації роботи та наявності потужної лабораторної бази створюється запорука своєчасної діагностики та ефективного лікування інфекційних захворювань.


Надаємо цілодобову медичну допомогу цивільним особам!!!

Розмовляємо англійською, німецькою!!! We speak English & Deutsch!!!

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактні телефони: +38(044) 521-82-10; 521-85-26.

<