1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Друзь Олег Васильович Військове звання: полковник
П.І.П.: Друзь Олег Васильович.
Рік народження: 1970 р.
Освіта: вища, закінчив Військово-медичну академію ім. С.М. Кірова в 1993 році за спеціальністю лікарська справа.
Місце служби: Головний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» МО України.
Займана посада на момент атестації: старший ординатор клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих).
З якого року почав працювати за даною спеціальністю: з 2000 р.

Чайковський Андрій Романович майор м\с, ординатор клініки психіатрії.
Закінчив Тернопільську державну медичну академію в 2001 році за напрямком лікувальна справа, Українську військово-медичну академію в 2004 році за напрямком сімейний лікар. В 2004 році пройшов спеціалізацію за фахом «Психіатрія», а в 2010 році отримав спеціалізацію за фахом «Психотерапія».
Займається науковою працею, має в співавторстві 4 методичні рекомендації, 3 статті, 1 наукова праця.
З 2004 працює у Клініці психіатрії ГВМКЦ «ГВКГ». Загальний стаж 8 років.

Стовбург Ярослав Володимирович Стовбург Ярослав Володимирович.
Рік народження: 1975
Освіта: Київський медичний інститут УАНМ, лікар.
Місце праці: Головний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» МО України.
Займана посада на момент атестації: лікар-психіатр, нарколог.
З якого року почав працювати за даною спеціальністю: з 2000 р.
Болотнюк Любов Йосипівна

БОЛОТНЮК ЛЮБОВ ЙОСИПІВНА
Лікар-психіатр вищої категорії.
Освіта: Львівський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа»
З 1998 року працює у клініці психіатрії НВМКЦ «ГВКГ».

Даниленко Тетяна Іванівна
Рік народження: 1987
старший лейтенант м\с, ординатор клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих).
Закінчила Національний медичний університет ім. ак. О. О. Богомольця у 2012 році.
З відзнакою закінчила Українську військово-медичну академію у 2015 році за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію магістра медицини, офіцера військового управління тактичного рівня. У 2015 році пройшла спеціалізацію за фахом «Психіатрія».

Галич Ярослав Васильович
Рік народження: 1989
старший лейтенант м\с, ординатор клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих).
Закінчив Національний медичний університет ім. ак. О. О. Богомольця у 2012 році.
Закінчив Українську військово-медичну академію у 2015 році за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію магістра медицини, офіцера військового управління тактичного рівня. У 2015 році пройшла спеціалізацію за фахом «Психіатрія».

Самойленко Андрій Михайлович
Рік народження: 1987р.
капітан м\с, ординатор клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих).
Закінчив Національний медичний університет ім. ак. О. О. Богомольця у 2011 році.
Закінчив Українську військово-медичну академію у 2013 році за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію магістра медицини, офіцера військового управління тактичного рівня. У 2014 році пройшов спеціалізацію за фахом «Психіатрія».

Клініка психіатрична (з палатами для наркологічних хворих)

Друзь Олег Васильович

Друзь Олег Васильович начальник клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих), 1970 р.н., закінчив Військово-медичну академію ім. С.М. Кірова в 1993 році за спеціальністю лікарська справа. Полковник медичної служби; Доктор медичних наук.; лікар-психіатр вищої категорії. Фахівець з питань психіатрії та наркології в закладах охорони здоров’я Збройних Сил України.

У клініці працює висококваліфікований лікарський склад: 22% спеціалістів з вченою ступеню кандидата медичних наук за фахом – „Писхіатрія та наркологія”. 56% спеціалістів вищої лікарської категорії, 22% спеціалістів першої категорії. Середній стаж спеціалістів – 20 років.

Звертає увагу те, що клініка потужно надає психіатричну допомогу громадянам (контингенту платних та договірних хворих).
Важко розв'язувана проблема толерантності населення до психічно хворих обумовлює появу більше прийнятних організаційних форм психіатричної допомоги. У рішенні цієї проблеми відзначаються все більша диференціація організаційних форм, що дозволяють надавати допомогу хворим безпосередньо в умовах денного стаціонару, інтеграція психіатричних форм надання допомоги із загальною медициною.

Клініка психіатрії здійснює повний обсяг високо спеціалізованої психіатричної та наркологічної допомоги на різних рівнях, а саме:

Стаціонарне лікування

Проведення лікування усіх форм психічних розладів, явищ залежності від алкоголю та наркотичних речовин в умовах спеціалізованого стаціонарного відділення під наглядом фахового персоналу з різним рівнем комфортності умов розташування. Дозволяє застосовувати сучасні ефективні препарати, повний обсяг необхідних лікувальних заходів від інтенсивних (при необхідності навіть реанімаційних) до проведення психотерапевтичних, фізіотерапевтичних методів. Найбільш індивідуально проводяться як діагностичні так і лікувальні заходи з ретельним контролем отриманих результатів.
В практиці лікування хворих використовуються все сучасні види терапії: медикаментозна; психотерапія у різноманітних модифікаціях; фізіотерапія. Методи недирективної сугестії (гіпноза) з елементами НЛП застосовуются для досягнення комфортних (ресурсних) станів, а також зміни негативного стану на протилежний. Це дає більш швидку редукцію невротичної симптоматики, скорочуючи терміни лікування.

Денний стаціонар

Проведення лікування в зручних умовах переважно невротичних розладів з застосуванням інтенсивних методик лікування для досягнення швидкого клінічного результату з подальшим переходом на амбулаторний підтримуючий етап лікування. Також дозволяє проводити ефективне зняття алкогольної, наркотичної інтоксикації без довготривалої госпіталізації хворого. Можливість проведення сучасних психотерапевтичних методів для довготривалого утримання від вживання алкоголю (кодування ).

Амбулаторно-консультативна допомога

Проведення амбулаторних консультацій лікарями клініки з метою проведення діагностики розладів психічної сфери різних рівнів ураження з подальшою розробкою комплексного лікування з залученням сучасних прогресивних методик психотерапії і психокорекції, динамічним контролем результатів лікування.


В діагностичному процесі залучаються новітні методики патопсихологічного тестування, сучасні апаратні методики діагностичного обстеження (комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія головного мозку, електроенцефалографічне та реоенцефалографічне дослідження). Використовуються і інші сучасні методи діагностичного дослідження. У разі виникнення необхідності для комплексного обстеження та лікування залучаються інші висококваліфіковані спеціалісти (невролог, ендокринолог, терапевт, кардіолог, гастроентеролог та інші).

<