1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Колісник Олег Сергійович

Колісник Олег Сергійович - начальник клініки полковник медичної служби, лікар вищої категорії. Спеціалізації: «нефрологія», «терапія».

Закінчив в 2000 році Одеський державний медичний університет, а в 2002 році Українську військо-медичну академію. З 2002 р. по 2007 р. – ординатор відділення реанімації та інтенсивної терапії для терапевтичних хворих. В 2007 р. призначений ординатором клініки нефрології.

Має більше 10 друкованих наукових робіт у фахових виданнях.

З 2012 р. – начальник клініки нефрології.

Комінко Лілія Василівна

Комінко Лілія Василівна - cтарший ординатор підполковник медичної служби, кандидат медичних наук, лікар-нефролог вищої категорії. Спеціалізації: «нефрологія», «терапія».

Закінчила Івано-Франківську медичну академію в 1996 році, а в 1998 році Українську військо-медичну академію. В 2004 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Ураження нирок у хворих хронічним гепатитами».

Має більше 10 друкованих наукових робіт у фахових виданнях.

В клініці проходить службу з 2005 року. 

Франчук Світлана Миколаївна

Франчук Світлана Миколаївна, лікар-нефролог, ІІ-категорії з терапії, майор медичної служби.

 • У 2008 р. закінчила НМУ імені О.О.Богомольца з відзнакою;
 • У 2010 р. закінчила УВМД за фахом «Терапія».

З 2010р. до 2012р. працювала начальником медичної служби 20 ПУ ГШ;
З 2012р. до 2014р. ординатором КАД ГВМКЦ «ГВКГ»;
З 2014 працює ординатором клініки нефрології.

Малиновська Оксана Вікторівна

Малиновська Оксана Вікторівна -  лікар-ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук.

В 1995 році закінчила Український Державний медичний університет. Працювала терапевтом, з 2000 року – лікар-ендокринолог. В 2011р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Порушення обміну ліпідів при діабетичній нефропатії».

Має більше 10 друкованих наукових робіт у фахових виданнях.

Займається обстеженням та лікуванням хворих з різноманітною ендокринною патологією: цукровий діабет 1 та 2 типів, захворювання щитовидної залози, наднирників, ожиріння тощо.

В клініці нефрології ГВМКЦ – з 2003 року.

Девіз роботи – «Я Вам допоможу, якщо Ви самі хочете бути здоровим і згодні прикласти до того власних зусиль!»

Коршевнюк Оксана Петрівна

Коршевнюк Оксана Петрівна – лікар-нефролог вищої категорії.

Закінчила Львівський державний медичний університет в 1998 році.

Має друковані праці (статті у фахових виданнях спеціалізованих журналах, співавтор монографій, методичних рекомендацій, навчальних посібників, відповідальний виконавець науково-дослідних робіт) – близько 10. Періодично веде рубрику «Здоровֹя» у періодичних виданнях України, є співавтором та ведучою рубрики на телеканалі ТРК «Київ».

Має 5 патентів України на винахід, 3 свідоцтва на раціоналізаторські пропозиції.

Має диплом Всесвітньої організації інтелектуальної власності - патентування й політика розвитку захисту інтелектуальної власності.

В клініці працює з 2002 року.

Гриценко Олена Миколаївна

Гриценко Олена Миколаївна – лікар-ендокринолог другої категорії.

Закінчила в 2003 році НМУ ім. Богомольця.

З 2005 по 2011 рр. - молодший науковий співробітник НДІ ендокринології,  з 2011 року працює в клініці нефрології.

Кузьміна Анжела Василівна Кузьміна Анжела Василівна - лікар загальної практики вищої категорії, лікар-терапевт, лікар-ендокринолог. Закінчила Українську медичну стоматологічну Академію в 1998 році за спеціальністю лікувальна справа. Спеціалізації: терапія (2011р.), ендокринологія (2012р.).
Загальний стаж 18 років: з 1998р. по 2003р. – Чернігівська міська лікарня №2, лікар приймального відділення та лікар–терапевт у відділенні нагляду за постраждалими від наслідків аварії на ЧАЕС., з 2003р. по 2014р. – лікар загальної практики, завідувач кабінетом КАД НВМКЦ «ГВКГ», з 2014 року -  лікар- ендокринолог клініки нефрології.

Начальник клініки Колісник Олег Сергійович полковник м/с, лікар вищої категорії, має спеціалізацію "нефрологія" та "терапія".

Сьогодні в клініці нефрології проходять обстеження та лікування пацієнти з захворюваннями нирок імуно-запальної та інфекційно-запальної природи: пієлонефритом, гломерулонефритом, гострою та хронічною нирковою недостатністю, виявлення причин та лікування нефропатій, які виникають внаслідок інших захворювань; захворюваннями ендокринних органів: цукровим діабетом, захворюваннями щитовидної залози, іншими захворюваннями залоз внутрішньої секреції.     
Обстеження і лікування хворих у клініці ведеться з використанням і під контролем сучасних лабораторних методів діагностики та лікування, що дозволяє інтенсифікувати діагностику захворювань та скоротити середній термін лікування. Робота ведеться разом із лабораторним центром, відділенням функціональної діагностики, відділенням інтенсивної терапії та екстракорпоральних методів детоксикації, використовується ультразвукове обстеження, комп’ютерна томографія, радіоізотопне і рентгенологічне обстеження, магнітно-резонансна томографія, доплерографія судин. На базі ДУ хворим виконується пункційна біопсія нирок з морфологічною верифікацією.
В обстеженні ендокринологічних хворих використовується УЗД щитоподібної залози, пункційна біопсія з цитологічним дослідженням вузлів (на базі лабораторії НДІ ендокринології і обміну речовин АМН України), комп’ютерна томографія, особливо при діагностиці аденоми гіпофіза, наднирників, вилочкової залози, визначення глікозильованого гемоглобіну для ранньої діагностики цукрового діабету, статевого хроматину для диференційної діагностики статевої диференціації, дослідження гормонів гіпофізу і наднирників.
Серед сучасних методів діагностики і лікування захворювань нирок у клініці проводиться:

 • Визначення селективної протеїнурії у хворих гломерулонефритом;
 • Визначення транспорту солей при сечокам’яній хворобі, солевому діатезі з метою адекватного лікування;
 • Дослідження сечі на кристали в якості прихованого методу діагностики злоякісних утворень;
 • Використання 4-компонентної схеми Кінкайд-Смітта для активної терапії нефротичного синдрому;
 • Проведення плазмоферезу хворим гломерулонефритом;
 • Застосування пролонгованих форм антагоністів кальцію та інгібіторів АПФ в лікуванні ренальної артеріальної гіпертензії;
 • Нирковозамісна та симптоматична терапія хронічної ниркової недостатності;
 • Застосування рекомбінантних еритропоетинів в комплексній терапії анемії при ХНН;
 • Інтенсивна терапія хворих цукровим діабетом 1 типу;
 • Комбіноване лікуванні метформіном і препаратами сульфонілсечовини хворих цукровим діабетом 2 типу;
 • Застосування піоглітазону в лікуванні хворих на цукровий діабет ІІ типу;
 • Сучасні методи лікування тиреоїдитів;
 • Вивчення ефективного застосування амарилу і новонорду в хворих цукровим діабетом;
 • Розробка алгоритмів ранньої  діагностики ендокринних захворювань;
 • Застосування альфа-ліпоєвої кислоти в лікуванні діабетичної ангіопатії судин нижніх кінцівок;
 • Застосування інсулінів нового покоління лантус в лікуванні пацієнтів із цукровим діабетом 1 типу;
 • Застосування інгібіторів АПФ, блокаторів рецепторів ангіотензину в комплексному лікуванні хворих на хронічний гломерулонефрит у гіпертензивній стадії;
 • Застосування екстракорпоральних методів детоксикації – плазмоферезу у хворих з отруєннями грибами.

Клініка укомплектована кваліфікованими лікарями і середнім медичним персоналом. Старший ординатор – підполковник медичної служби Комінко Лілія Василівна. Ординатор – майор медичної служби Франчук С.М. В складі клініки є  лікарі-ендокринологи, службовці ЗСУ: лікар вищої категорії Малиновська Оксана Вікторівна, лікар другої категорії Гриценко Олена Миколаївна,  лікар Кузьміна Анжела Василівна; лікар-нефролог вищої категорії Коршевнюк Оксана Петрівна. Вони забезпечують обстеження і лікування хворим, які знаходяться в стаціонарі та надають консультативну допомогу хворим в інших відділеннях, клініці амбулаторної допомоги.

Клініка укомплектована кваліфікованим середнім та молодшим медичним персоналом, злагодженою роботою яких керує старша медична сестра, старшина військової служби за контрактом Кашук Оксана Миколаївна – досвідчена медична сестра, яка працює в госпіталі більше 15 років.

В клініці лікарями проводиться наукова робота. Так під керівництвом Л.А. Пирога начальником клініки А.П. Казмірчуком виконана та в 2008 р. захищена кандидатська дисертація на тему «Комплексна характеристика гломерулонефритів у військовослужбовців з оцінкою його розповсюдженості, ефективності лікування та прогнозу». Старшим ординатором клініки Л.В. Комінко під керівництвом професора І.І. Лапчинської в 2005 р. захищена кандидатська дисертація на тему «Ураження нирок у хворих хронічними гепатитами». Під керівництвом професора Б.М. Маньковського лікарем-ендокринологом О.В. Малиновською виконана та захищена кандидатська дисертація на тему «Порушення ліпідного обміну у хворих з діабетичною нефропатією». 

Лікарями клініки опубліковано більше 45 наукових статтей по актуальним проблемам нефрології та ендокринології у вітчизняних та закордонних виданнях. Вони приймають активну участь в роботі національних та міжнародних з’їздів, конференцій, пленумів нефрологів та ендокринологів.

З моменту заснування у відділенні, а потім в клініці нефрології, проліковано понад 17000 хворих, надано бизько 30000 консультацій. 

Клініка тісно співпрацює з цивільними науково-дослідними та лікувальними закладами нефрологічного та ендокринологічного профілей: ДУ «Інститут нефрології АМН України» (консультації хворих, проведення біопсій нирки); Київською обласною клінічною лікарнею (лікування замісними методами ниркової терапії); Київським міським діалізним центром (Міська клінічна лікарня №3); ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України»  (виконання науково-практичної роботи, консультації хворих, біопсія ЩЗ); Центром ендокринної хірургії і трансплантації ендокринних органів і тканин (оперативне лікування новоутворень щитовидної залози, наднирників), що дозволяє покращувати консультативну роботу.

Кафедра нефрології:

Клініка являється клінічною базою кафедри нефрології НМАПО ім. П.Л. Шупика. На кафедрі працюють:

 • Іванов Дмитро Дмитрович – завідувач кафедри нефрології, доктор медичних наук, член Української асоціації нефрологів, член Міжнародної асоціації нефрологів.
 • Пиріг Любомир Антонович – професор кафедри нефрології, академік АМН України, член-кореспондент НАН України, доктор медичних наук, заслужений діяч  науки і техніки України, президент Світової федерації українських лікарських товариств, Всеукраїнського лікарського  товариства, Української асоціації нефрологів, член Міжнародної асоціації нефрологів.
 • Таран Олена Іванівна – доцент кафедри нефрології, старший науковий співробітник, кандидат медичних наук, член Української асоціації нефрологів.
 • Ротова Світлана Олексіївна – доцент кафедри нефрології, кандидат медичних наук, член Української асоціації нефрологів.
 • Кушніренко Стелла Вікторівна – доцент кафедри нефрології, кандидат медичних наук, член Української асоціації нефрологів.
 • Кучма Ігор Любомирович – асистент кафедри

Співробітники кафедри надають консультативну допомогу як стаціонарним хворим, так і амбулаторно.
Бази кафедри: клініка нефрології Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» МО України з часу створення кафедри (академік Пиріг Л.А., доцент Таран О.І.); відділення нефрології і діалізу Олександрівської  клінічної лікарні (завідувач кафедри, професор Іванов Д.Д.); обласна клінічна лікарня (доц. Ротова С.О.), відділення хронічного гемодіалізу з широким застосуванням перитонеального діалізу; дитяче нефрологічне та діалізне відділення (проф. Іванов Д.Д., доц. Кушніренко С.В.) в багатопрофільній дитячій міський клінічній лікарні № 1 м. Києва, яка є складовою Міського дитячого нефрологічного центру (керівник – проф. Д.Іванов).

Наукові напрямки досліджень:

 • Первинний гломерулонефрит дорослих і дітей (класифікація, діагностика, патогенетичне лікування).
 • Нирки та інфекція.
 • Прогресування захворювань нирок та їх профілактика.
 • Хронічна ниркова недостатність.
 
 
 

Клініка нефрології

Клініка нефрології з палатами для ендокринологічних хворих розрахована на 40 ліжок.

Клініка нефрології з палатами для ендокринологічних хворих надає амбулаторну і стаціонарну спеціалізовану допомогу пацієнтам із захворюваннями нирок та ендокринних органів, гострими отруєннями, та займається діагностикою й лікуванням наступних профільних захворювань:

Гострі гломерулонефрити, інтерстиціальні нефрити, пієлонефрити.

Хронічні захворювання нирок І-V стадій.

Підготовка хворих до замісної ниркової терапії (лікування гемодіалізом) та введення в гемодіаліз. Вторинні нефропатії (при захворюваннях сполучної тканини, порушеннях кровообігу та захворюваннях серцево-судинної системи, захворюваннях крові, ендокринопатіях, подагрі)

Фізичні та хімічні ураження нирок (токсичні, медикаментозні, радіаційні нефропатії)

Гостра ниркова недостатність

Сечокам'яна хвороба

Гострі отруєння

Симптоматична артеріальна гіпертензія

Цукровий діабет (підбір цукрознижуючої терапії, проведення курсів судинної терапії)

Захворювання щитовидної залози, паращитовидних залоз Захворювання наднирників, гіпоталамо-гіпофізарної системи (хвороба Сіменса, Шехана, гіпофізарний нанізм, гіпоталамо-гіпофізарне ожиріння, нецукровий діабет, хвороба Іценко-Кушинга, акромегалія) та інші.

В клініці виконуються УЗД щитовидної залози та контроль рівня цукру крові глюкометром.

Хворим на пієлонефрити проводиться антибактеріальна терапія сучасними препаратами з урахуванням результатів бактеріологічного дослідження сечі.

Хворим на гломерулонефрити призначається патогенетична (гормональна та цитостатична терапія), симптоматична терапія. Підбір дози патогенетичних препаратів проводиться в умовах стаціонару, в подальшому пацієнти знаходяться на амбулаторному лікуванні під спостереженням лікаря-нефролога.

Хворим нефрологічного профілю виконуються всі необхідні лабораторно-інструментальні обстеження на базі ГВМКЦ (загально-клінічні та біохімічні дослідження крові, дослідження сечі, УЗД та доплерографія артерій нирок, радіонуклідна ренографія, оглядова та внутрішньовенна орографія).

При наявності гострої ниркової недостатності або термінальної стадії хронічної ниркової недостатності на базі клініки проводиться підготовка хворих до проведення замісної ниркової терапії (гемодіалізу) та введення в діаліз. За наявності хронічної ниркової недостатності судинними хірургами госпіталю накладається периферичний судинний доступ – артеріо-венозна фістула.

Враховуючи особливості порушень психо-емоційної сфери у хворих з хронічною нирковою недостатністю, з пацієнтами постійно проводяться психотерапевтичні бесіди, у важких випадках на консультації запрошуються лікарі-психіатри. Хворі з симптоматичною артеріальною гіпертензією мають можливість пройти детальне обстеження з метою встановлення ї причини, пацієнтам виконується підбір дози сучасних антигіпертензивних препаратів.

При виявленні стенозу ниркових артерій пацієнти спрямовуються на ангіографію та стентування ниркових артерій, яке виконується фахівцями госпіталю.

Клініка нефрології з палатами для ендокринних хворих є унікальною структурою, вона поєднує дві найважливіші галузі медицини: нефрологію і ендокринологію.

В структурі захворювань ендокринологічного профілю серед хворих найбільш часто зустрічаються цукровий діабет, хронічний тиреоідит з гіпотиреозом, дифузний токсичний зоб, ожиріння, а також гіпоталамічний синдром, підгострий тиреоідит.

Всі хворі на цукровий діабет проходять комплексне лікування, в залежності від ступеню компенсації та наявності супутньої патології. Звичайно, основним критерієм якості лікування є, перш за все, рівень глікемії.

Широке застосування схем інтенсивної інсулінотерапії дозволяє нормалізувати вуглеводний обмін в перші 2-3 дні. Курси судинного лікування проводяться препаратами згідно сучасних уявлень про патогенез цукрового діабету: гомореологічні препарати – низькомолекулярні гепарини, аспірин; антиоксиданти – вітаміни А, Є, похідні альфа - ліпоєвої кислоти (тіоктацид, берлітіон), мілдронат; ангіопротектори – агапурін, солкосерил, актовегін, вазопростан, тівортін, гепатопротектори (ессенціалє, карсил, гептрал).

Треба відмітити, що такі курси необхідно повторювати двічі на рік. В комплексному лікуванні широко використовуються фізіотерапевтичні методи (магнітотерапія, лазеротерапія, гіпербарична оксигенація, голкорефлексотерапія, масаж нижніх кінцівок).

Щодо медикаментозного лікування цукрового діабету 2 типу, крім звичних препаратів сульфаніламідів (глібенкламід, метформін), з`явились нові препарати з більш досконалим механізмом дії, які ми успішно застосовуємо (амарил, новонорм, діабетон, авандія).

Комбіновані препарати (глібомет тощо) покращили ефективність лікування хворих з сульфаніламідорезистентністю. В лікуванні хворих на цукровий діабет 1 типу з’явились нові види інсуліну (Новомікс-30, Левемір, Новорапід, Лантус), що дозволяє більш ефективно контролювати рівень глікемії при зручній для хворих кратності застосування інсуліну і більш простого застосування інсулінотерапії (шприц-ручки).

З кожним хворим проводиться бесіда з приводу необхідності самостійного щоденного контролю рівня глікемії індивідуальним глюкометром, методи корекції добової дози інсуліну в залежності від режиму харчування, фізичного навантаження, наявності супутніх захорювань. Лікування хворих з гіперфункцією щитоподібної залози (тиреотоксикозом) проводиться у залежності від важкості хвороби.

Основними препаратами для лікування тиреотоксикозу є мерказоліл (або тірозол), бета-блокатори, заспокійливі та десенсибілізуючі препарати. Враховуючи аутоімунний компонент в патогенезі хвороби, терапія доповнюється преднізолоном на схемі. Є можливості при необхідності проводити електросон, ароматерапію, курси голкорефлексотерапії. Показанням для оперативного лікування є великі розміри зобу (ІІІ ступінь), прогресуючий екзофтальм, тривала і неефективна блокуюча терапія. Лікування підгострих тиреоiдитів проводиться преднізолоном або дексаметазоном.

Інколи для підсилення терапії призначають нестероїдні протизапальні препарати (вольтарен, моваліс, диклофенак натрію та ін.), при необхідності – тиреоідні гормони (L-тироксин). Хворі з аутоімунним тиреоідитом, особливо при наявності гіпотиреозу різного ступеню важкості, лікується різними дозами тиреоідних гормонів (L-тироксин, еутирокс), сечогінними препаратами, судинними і серцевими препаратами.

Але треба зазначити, що основне значення має проведення просвітньої роботи про необхідність постійного прийому препаратів тиреоідних гормонів під регулярним наглядом ендокринолога, контролем аналізів крові на ТТГ. Сторінка 2 з 2 При наявності вузлового зоба, окрім детального обстеження (УЗД, рівень гормонів, антитіл), при наявності новоутворень більше ніж 10мм в діаметрі хворим проводилася тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія.

Наявність вузла не обов`язково вказує на необхідність операції, але для цього треба максимально верифікувати процес. При наявності цитологічних ознак малігнізації пропонується оперативне втручання.. В більшості, лікування потребує замісної гормональної терапії ( L- тироксин, еутирокс) та вживання йоду (Йодомарин, Йодбаланс та ін.).

Одночасно при необхідності призначаємо хворим препарати для корекції метаболічних змін, порушень з боку серцево-судинної системи.

У відділенні працюють 6 лікарів, із них

лікарі-нефрологи – кандидат медичних наук Комінко Л.В.,

лікарі Колісник О.С., Коршевнюк О.П.,

лікарі-ендокринологи – кандидат медичних наук Малиновська О.В., Калістратенко Т.В.,

лікар-консультант Мехеда С.М.

Веденням амбулаторних хворих ендокринологічного профілю займається лікар із великим досвідом роботи, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Епштейн Борис Володимирович, який працює за даною спеціальністю з 1965 р.. На базі клініки нефрології виконано 3 дисертаційних роботи:

"Комплексна характеристика гломерулонефриту у військовослужбовців з оцінкою його розповсюдженості, ефективності лікування та прогнозу" (2008р. - Казмірчук А.П.),,

"Ураження нирок у хворих на хронічні гепатити" (2005р. – Комінко Л.В.),

"Порушення ліпідного обміну при діабетичній нефропатії" (2011р. – Малиновська О.В.).

За останні два роки надруковано 5 наукових праць у вітчизняних та зарубіжних журналах, лікарі відділення беруть активну участь у з’їздах та науково-практичних конференціях по своєму профілю. В роботу введено стаціонар одного дня – нова форма надання амбулаторної допомоги хворим, які потребують лікування програмним гемодіалізом.

Клініка є клінічною базою кафедри нефрології Київської медичної академії післядипломної освіти, яку очолює доктор медичних наук, професор Іванов Дмитро Дмитрович, на кафедрі працює академік Академії медичних наук України, член-кореспондент Національної академії наук України доктор медичних наук професор Пиріг Любомир Антонович – один із засновників нефрологічної служби на Україні. Викладачі кафедри – кандидати медичних наук, доценти кафедри нефрології КМАПО Таран Олена Іванівна та Ротова Світлана Олексіївна ведуть постійну консультативну роботу у відділенні, проводять наукові семінари, конференції. Клініка має тісні зв’язки з профільними закладами Міністерства охорони здоров’я України – Інститутом нефрології АМН України, діалізними центрами м. Києва та областей України, Інститутом ендокринології та ендокринної хірургії, НДІ трансплантології та хірургії та ін.

Контакті телефони:

Начальник клініки - 521-84-74,

Лікарі-нефрологи 521-85-88

Лікарі-ендокринологи 521-83-24, 521-82-27

Нефрологічне відділення створено в 1992 р. та було розраховано на 25ліжок.

Першим начальником відділення став полковник медичної служби Лубенець Костянтин Андрійович, відмінний лікар-клініцист, який тривалий час був провідним терапевтом Читинського військового госпіталю (Забайкальський ВО), провідним терапевтом групового госпіталю ЦГВ, головним терапевтом Центрального військового санаторію «Крим». Він був організатором відділення, стояв у витоків його утворення. В початковому штаті нефрологічне відділення проіснувало до грудня 1995 року, коли воно ввійшло до складу сформованої клініки урології та нефрології як «Нефрологічне відділення з палатами для ендокринологічних хворих», яку очолював полковник медичної служби Головко Сергій Вікторович. В цей час в клініці працювали досвідчені та кваліфіковані лікарі. Старшим ординатором призначений старший лейтенант медичної служби Казмірчук Анатолій Петрович, лікарями-спеціалістами прийняті на роботу Н.А. Ковальчук, В.О. Мірошніков, Л.М. Кротова, а в послідуючому О.П. Коршевнюк, О.В. Малиновська. В грудні 1998 р., в зв’язку з реорганізацією Центральної поліклініки МО України, у відділення перейшов досвідчений ендокринолог, ветеран госпіталю, кандидат медичних наук, полковник медичної служби у відставці Епштейн Борис Володимирович.

Спочатку відділення розміщувалось на другому поверсі головного корпусу над відділенням щелепно-лицевої хірургії. З 1995 року розгорнуто на третьому поверсі в споруді, де знаходиться приймальне відділення і клініка офтальмології. Отримавши назву «нефрологічного відділення з палатами для ендокринологічних хворих», ємність ліжок зросла до 40. Керівником клініки урології і нефрології став Головний уролог МО України, кандидат медичних наук, полковник медичної служби Сергій Вікторович Головко, вмілий фахівець, хороший організатор і вимогливий начальник.

У відділенні в різні роки працювали досвідчені лікарі: підполковник медичної служби Заяць Василь Григорович, службовці ЗСУ Ковальчук Надія Олександрівна, Кротова Лілія Миколаївна, Мірошніков Віктор Олексійович.

В 2004 р. К.А. Лубенець звільнився зі Збройних сил за станом здоров’я, а відділення очолив підполковник медичної служби А.П. Казмірчук.

В 2005 р. старшим ординатором відділення призначено майора медичної служби Л.В. Комінко.

В грудні 2006 р відділення було виділено з складу клініки та реорганізовано в клініку нефрології з ліжками для ендокринологічних хворих під керівництвом полковника медичної служби А.П. Казмірчука. Тоді ж в клініці завершений капітальний ремонт, що дало можливість хворим отримувати лікування в сучасних комфортабельних приміщеннях.

В 2007 р. ординатором клініки призначено майора медичної служби О.С. Колісника, який згодом у 2012 році очолив клініку.

<