1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Клініка народних та нетрадиційних методів лікування

Відділення народних та нетрадиційних методів лікування ГВКГ МОУ було засновано 1-го січня 1998 р. За рік відділення перетворено на клініку народних та нетрадиційних методів лікування.
Очолює клініку Ленур Куртсеітович Куртсеітов – лікар досвідчений в галузі торакальної хірургії, енергоінформаційної терапії, рефлексотерапії. В своій лікарській практиці, керуючи відділенням торакальної хірургії успішно застосовував нетрадиційні методики, що підвищувало ефективність лікування хворих та покращувало прогноз захворювань.
Завідуючий клініки та лікарі беруть участь у щорічних міжнародних наукових конференціях з питань енергоінформаційній терапії у м. Москва.

Пропонує наступні медичні послуги:

 • Електропунктурна діагностика за методом Фоля, ВРТ та «Імедис-тесту»
 • Біофункціональна компьютерна сегментарна діагностика
 • Компьютерна діагностика функціонального стану організма
 • Розвантажувально-відновлювальна терапія
 • Екзогенна та ендогенна біорезонансна терапія
 • Резонансно-частотна діагностика і терапія захворювань, що викликані грибками, вірусами, бактеріями, простішими та гельмінтами
 • Гідроколонотерапія
Основним напрямком роботи клініки є надання медичної допомоги хворим, стан яких може бути покращено застосуванням нетрадиційних методів лікування :

 1. хвороби сечостатевої системи (уретрити, вагініти, аднексити, простатити) що викликані хронічною урогенітальною флорою.
 2. захворювання органів дихання (хронічні бронхіти, бронхіальна астма);
 3. захворювання серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба 1-2ст, ішемічна хвороба серця);
 4. хвороби ендокринної системи (цукровий діабет, захворювання щитовидної залози-тиреоїдити, вузловий зоб)
 5. розлади харчування та порушення обміну речовин (ожиріння) ;
 6. хвороби органів травлення (виразкова хвороба, гастрити, коліти, гепатити) ;
 7. хвороби кістково-м’язової системи та сполучної тканини (артрози, артрити, остеохондроз хребта);
 8. онкологічні хворі, яким протипоказане оперативне, променеве та хіміотерапевтичне лікування.

 

Методики, які використовуються в роботі клініки для діагностики та лікування хворих:

 Поряд з загально прийнятими, традиційними методами дослідження пацієнтів в стаціонарі, що включають лабораторні дослідження ( загальноклінічні, біохімічні), рентгенологічну діагностику, МРТ, УЗД (у т. ч. доплерографія),функціональну діагностику ( ЕКГ, ЕхоКГ), в клініці застосовується діагностика за методом Фоля, ВРТ та «Імедіс-тесту», біофункціональна компьютерна сегментарна діагностика, компьютерна діагностика функціонального стану організму за кардіоритмом та ритмами головного мозку за допомогою апаратно-програмного комплексу „Динаміка”; розвантажувально-відновлювальна терапія, біорезонансна та резонансно-частотна діагностика та терапія захворювань, що викликані грибками, вірусами, бактеріями, простішими та гельмінтами, гомеопатичне лікування (у тому числі електронними копіями гомеопатичних та алопатичних препаратів), мануальна терапія та масаж, гідроколонотерапія.

Застосування методів енергоінформаційної терапії дозволяє діагностувати захворювання на ранніх, доклінічних стадіях, та своєчасно провести профілактичне лікування. За допомогою застосування резонансно- частотної терапії можливе лікування хронічних, в тому числі урогенітальних інфекцій, викликаних мікоплазмою, хламідією, уреаплазмою, що недостатньо ефективно лікуються традиційними антібактеріальними засобами. На відміну від традиційних медикаментозних засобів, застосування резонансно-частотної терапії не виклікає жодних побічних ефектів, притаманних антибіотикам (гепато - та нефротоксичність, дісбіоз, резистентність патогенної флори).
Методика проведення розвантажувально-дієтичної терапії дозволяє лікувати паціентів з хронічною терапевтичною патологією, що приведена вище, та отримувати високоефективні результати, особливо у пацієнтів з порушенням обміну речовин ( ожиріння, цукровий діабет 2 типу, метаболічний синдром), серцево-судинною патологією ( гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба ), імуно-алергічною патологією (кропивниця, бронхіальна астма) та захворюваннями органів травлення.
За час існування КННМЛ протягом 13 років було надано допомогу більш ніж 6 тисячам хворих, котрим медикаментозне лікування не дало очікуваних результатів чи було протипоказано через несприйняття ліків.
 
 
<