1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Клініка амбулаторної допомоги_старая

Клініка амбулаторної допомоги скерована на надання спеціалізованої хірургічної, терапевтичної, неврологічної, офтальмологічної отоларінгологічної, пульмонологічної, алергологічної, травматологічної, гінекологічної, онкологічної та амбулаторної медичної допомоги. У своїй діяльності базується на принципах сімейної медицини.
Безперервне медичне обслуговування хворих та здорових осіб здійснюють 35 лікарів загальної практики та 29 лікарів-спеціалістів. На базі клініки функціонують дерматовенерологічний, глаукомний, алергологічний, неврологічний, ендокринологічний кабінети, хірургічне відділення, денний стаціонар, фахівці з профпатології.

Для якісної діагностики захворювань постійно використується уся лікувальна та діагностична база Головного військового клінічного госпіталю, а саме магнітно-резонансна томографія, комп’ютерна томографія, ультразвукова діагностика, ехокардіографія, велоергометрія.

Клініка має можливість лікування пацієнтів в умовах денного стаціонару та в стаціонарі вдома. Клініка надає платні послуги з оформленням листка непрацездатності.

Начальник клініки амбулаторної допомоги, полковник медичної служби Бібік Тарас Антонович - доктор медичних наук, доцент, магістр з державного управління, лікар–терапевт вищої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи 31 рік.

На базі клініки амбулаторної допомоги працюють медичні комісії: 

1. Для фізичних осіб (тел. 529-26-90):
- медичних оглядів водіїв транспортних засобів з наданням довідки щодо придатності до керування транспортним засобом;
- медичного огляду для отримання медичної довідки на об’єкт дозвільної системи на придбання, зберігання вогнепальної і газової зброї.
2. Для юридичних осіб (договір складається за адресою вул. Госпітальна, 16; тел./факс 529-60-31) щодо проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, які працюють у шкідливих та небезпечних умовах.

Режими роботи

Комісії працюють за адресою:
вул.Госпітальна 18;
з понеділка по п'ятницю;
каб. № 3
без перерви на обід;
контактний телефон: 529-26-90
моб.тел.(з 8.30-18.00): 80503553395 (Маякіна Людмила Іванівна)
Клініка амбулаторної допомоги працює:
з понеділка по п'ятницю
Час роботи: 8.30-16.00
тел. реєстратури : 521-82-45
<