1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ТВО начальника клініки мaйор медичної служби Рихлик Катерина Володимирівна.
Рихлик Катерина Володимирівна. Рік народження: 1977. В 2000 році закінчила Вінницький медичний університет ім. М.І.Пирогова. Інтернатура за спеціальністю терапія УВМА 2000-2002 рр. З 2002 р. працює у відділенні кардіології ГВМКЦ «ГВКГ». В 2004 р. пройшла спеціалізацію за фахом «кардіологія» (УВМА). І атестаційна категорія.
Третяк Дмитро Дмитрович

Старший ординатор відділення – підполковник медичної служби Третяк Дмитро Дмитрович (спеціалізація: терапія, кардіологія, пульмонологія).
Закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова. З 1999 р. по 2001 р. навчався в Українській військово-медичній академії за спеціальністью «Терапія». Має спеціалізацію з пульмонології, кардіології, проходив навчання з алергології. Навчався у провідних фахівців з пульмонології – проф. Мостового Ю.М., з алергології – проф. Пухлика Б.М., з бронхології – проф. Макарова А.В. та Багірова М.М. Працював у відділенні реанімації та інтенсивної терапії для терапевтичних хворих. Володіє всіма необхідними маніпуляціями: ехокардіографією, бронхоскопією, постановками алергологічних проб, катетеризацією центральних вен, плевральні пункції, через стравохідною електрокардіостимуляцією, відновлення серцевого ритму за допомогою електроімпульсної терапії, проведення системного тромболізису при інфаркті міокарду та тромбоемболії легеневої артерії.
Приймав участь в забезпеченні та наданні медичної допомоги пораненим та хворим в зоні проведення АТО. Нагороджений державною нагородою від Президента України.

Кісельова Катерина Леонідівна

Старший лейтенант Кісельова Катерина Леонідівна. У червені 2014 року з відзнакою закінчила медичний факультет Одеського Національного медичного університету, отримала кваліфікацію лікаря. У березні 2016 року із золотою медаллю закінчила факультет підготовки військових лікарів Київської військово-медичної академії. З березня 2016 року по лютий 2017 року працювала на посаді лікаря-ординатора ВПКІ КІЗ НВМКЦ «ГВКГ». З лютого 2017 року працює на посаді лікаря-ординатора загальнотерапевтичної клініки НВМКЦ «ГВКГ».

Пруська Людмила Іванівна Пруська Людмила Іванівна - лікар-ординатор загальнотерапевтичної клініки, лікар вищої категорії. Спеціалізація за фахом «терапія», «гастроентерологія», тематичне удосконалення з клінічної пульмонології, актуальних питань фармакології в кардіології, питань фармакотерапії терапевтичної патології. Трудовий стаж 36 років. З 1992р працює в ГВМКЦ «ГВКГ». Має більше 10 статей в співавторстві.
Боднарчук Наталія Андріївна Боднарчук Наталія Андріївна, лікар-терапевт вищої категорії.
В 1988 році закінчила Вінницький державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа».
Має спеціалізацію з гастроентерології, ендоскопії, закінчила курси з фармакотерапії в кардіології.
З 1996 року працює ординатором загально терапевтичної клініки ГВМКЦ «ГВКГ».
З 2001 року має вищу кваліфікаційну категорію по терапії.
Має 4 друковані статті.
Семенець Олена Леонидівна Лікар- терапевт І категорії, Семенець Олена Леонідівна.
Свою практичну діяльність розпочала в 2001 році після закінчення НМУ ім.. О.О. Богомольця. Отримала спеціалізацію за фахом ,, терапія,, , проходить регулярно тематичне вдосконалення за цією спеціалізацією, має спеціалізацією за фахом "гастроентерологія", являється співавтором наукових статей.
Хоменко Ірина Віталіївна

Хоменко Ірина Віталіївна, лікар-терапевт
Свою  практичну діяльність розпочала в 2010 році після закінчення НМУ ім. О.О.Богомольця. Отримала спеціалізацію за фахом «терапія», регулярно проходить тематичне вдосконалення за цією спеціалізацією, за фахом лікар загальної практики.

<