1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Метод лікування ударно-хвильової терапії є сьогодні одним з найефективніших. І тому є безліч доказів заснованих на дослідженнях і випробуваннях, які проводилися більше 17 років, і які показали позитивні і успішні результати.
Сама методика ударно-хвильової терапії була розроблена в Швейцарії та Німеччині, і ретельно перевірялася в усьому світі в процесі лікування понад 20 мільйонів пацієнтів.
Ефективність ударно-хвильової терапії.
Ударно-хвильова терапія стала ефективною завдяки спеціально розробленому апарату, який представляє собою генератор балістичних хвиль, що працює за допомогою стисненого повітря, і має аплікатор з точно націленими балістичними компонентами для створення ударних хвиль.
Такі хвилі класифікуються з фізичної точки як радіальні хвилі тиску. Імпульс тиску випускається і поширюється всередині тканини радіально з частотою 1-21 Гц. і надає на тканини, особливо близькі до поверхні, сильний терапевтичний ефект.
Акустична ударна хвиля поглинається, проходячи через тканини і досягаючи кісткової структури. Якщо можна так висловитися, створюється високоенергетична ударно-хвильова вібрація. І ця вібрація короткочасно впливає на місце захворювання, викликає зменшення больового синдрому, сприяє поліпшенню місцевого кровообігу у вигляді збільшення капілляростворення, викликає розпушення ділянок кальцінації, лікує симптоми фіброзних вогнищ, позбавляє від міофасциальних тригерних пунктів, і згодом, їх поступове розсмоктування.
Перевага УВТ.
Найголовніший чинник і плюс ударно-хвильової терапії в тому, що вона проводиться без хірургічного втручання, без будь-яких порушень цілісності тканин і шкірних покривів. А по ефективності даний і найсучасніший метод терапії можна порівняти з операцією. І це найбільша перевага УВТ перед операційними методами.
Здатність ударної хвилі викликати виражені зміни в тканинах організму є головною причиною такого високого результату в методі УВТ. У пацієнтів, які пройшли курси лікування ударно-хвильової терапії, прискорюється обмін речовин в уражених областях, поліпшується мікроциркуляція, досягається виражений знеболюючий ефект вже під час проведення сеансу лікування.
Метод лікування ударно-хвильової терапії відрізняється рядом позитивних характеристик щодо оздоровлення всього тіла людини. А саме, після сеансів лікування УВТ спостерігається відновлення структур зв'язок, позбавлення зв'язок від непотрібного баласту. Чітко простежується підвищення еластичності тканин, збільшення у них здібностей переносити підвищені навантаження, стрімке зникнення болю.
Що стосується тканин тіла, то під впливом ударних хвиль тканини починають синтезувати величезну кількість судинного ендотеліального фактора росту. Завдяки такому стрімкому і природному розвитку, починається посилений ріст мікрокаппілярів, проявляється реваскуляризація і проходить відновлення кровопостачання проблемних ділянок кістково-м'язової системи.
Як довго проходить лікування ударно-хвильової терапії?
Ударно-хвильова терапія може проводитися амбулаторно з тривалістю 1-ї процедури приблизно 10 - 30 хвилин. Одна процедура, або один сеанс зазвичай включає вплив на одну, або кілька проблемних зон (точок), що супроводжується близько 2000 ударів аплікатора з частотою 8-20 Гц. і глибиною проникнення ударної хвилі до 5 см.
Потрібно не забувати, що після сеансу впливу деякий час заборонене важке фізичне навантаження, і навіть будь-які різкі рухи.
Загальний повноцінний курс лікування ударно-хвильової терапії становить 5-7 сеансів, з інтервалом 1 - 2 рази на тиждень. Запущені випадки вимагають до 10 сеансів.
Ефективне поліпшення помітно, практично відразу після закінчення лікування у 90% хворих.
Телефон відділення фізіотерапії : 0675856449

<