1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КЛІНІКО-БІОХІМІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ З ЕКСПРЕС-ДІАГНОСТИКИ

 

В клініко-біохімічній лабораторії з експрес-діагностики виконуються загальноклінічні дослідження крові, сечі, мокроти, калу та іншого біоматеріалу, цитологічні, біохімічні, ізосерологічні  дослідження, частина з яких може також виконуватись в режимі експрес-діагностики.

Дослідження виконуються на автоматичних аналізаторах ABXMicros 60 OT, ABXMicrosES 60, BeckmanCoulterAU480, Prestige 24i, EasyBloodGas, EasyLytePlus.

1

Висока точність досліджень щорічно підтверджується результатами участі в Програмах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань.

 

 

                 Лабораторне відділення (мікробіологічне)

У відділенні  виконуються:

1. Бактеріологічні дослідження різного біоматеріалу (кров, сеча, кал, мокротиння, ліквор, тощо) з визначенням чутливості ідентифікованих мікроорганізмів до антибактеріальних, протигрибкових препаратів

2. Серологічні та ізосерологічні дослідження, 

3. Імунологічні дослідження  

 

4. ПЛР-дослідження

Лабораторне відділення оснащене необхідним обладнанням, апаратурою, реактивами для лабораторного обстеження пацієнтів і підтвердження клінічного діагнозу. Постійно проводиться  процес оновлення   обладнання. Висока точність досліджень щорічно підтверджується результатами участі в Програмах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань. 

1

1

<