1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Метод лікування ударно-хвильової терапії

Метод лікування ударно-хвильової терапії є сьогодні одним з найефективніших. І тому є безліч доказів заснованих на дослідженнях і випробуваннях, які проводилися більше 17 років, і які показали позитивні і успішні результати.
Сама методика ударно-хвильової терапії була розроблена в Швейцарії та Німеччині, і ретельно перевірялася в усьому світі в процесі лікування понад 20 мільйонів пацієнтів.
Ефективність ударно-хвильової терапії.
Ударно-хвильова терапія стала ефективною завдяки спеціально розробленому апарату, який представляє собою генератор балістичних хвиль, що працює за допомогою стисненого повітря, і має аплікатор з точно націленими балістичними компонентами для створення ударних хвиль.
Такі хвилі класифікуються з фізичної точки як радіальні хвилі тиску. Імпульс тиску випускається і поширюється всередині тканини радіально з частотою 1-21 Гц. і надає на тканини, особливо близькі до поверхні, сильний терапевтичний ефект.
Акустична ударна хвиля поглинається, проходячи через тканини і досягаючи кісткової структури. Якщо можна так висловитися, створюється високоенергетична ударно-хвильова вібрація. І ця вібрація короткочасно впливає на місце захворювання, викликає зменшення больового синдрому, сприяє поліпшенню місцевого кровообігу у вигляді збільшення капілляростворення, викликає розпушення ділянок кальцінації, лікує симптоми фіброзних вогнищ, позбавляє від міофасциальних тригерних пунктів, і згодом, їх поступове розсмоктування.
Перевага УВТ.
Найголовніший чинник і плюс ударно-хвильової терапії в тому, що вона проводиться без хірургічного втручання, без будь-яких порушень цілісності тканин і шкірних покривів. А по ефективності даний і найсучасніший метод терапії можна порівняти з операцією. І це найбільша перевага УВТ перед операційними методами.
Здатність ударної хвилі викликати виражені зміни в тканинах організму є головною причиною такого високого результату в методі УВТ. У пацієнтів, які пройшли курси лікування ударно-хвильової терапії, прискорюється обмін речовин в уражених областях, поліпшується мікроциркуляція, досягається виражений знеболюючий ефект вже під час проведення сеансу лікування.
Метод лікування ударно-хвильової терапії відрізняється рядом позитивних характеристик щодо оздоровлення всього тіла людини. А саме, після сеансів лікування УВТ Що стосується тканин тіла, то під впливом ударних хвиль тканини починають синтезувати величезну кількість судинного ендотеліального фактора росту. Завдяки такому стрімкому і природному розвитку, починається посилений ріст мікрокаппілярів, проявляється реваскуляризація і проходить відновлення кровопостачання проблемних ділянок кістково-м'язової системи.
Як довго проходить лікування ударно-хвильової терапії?
Ударно-хвильова терапія може проводитися амбулаторно з тривалістю 1-ї процедури приблизно 10 - 30 хвилин. Одна процедура, або один сеанс зазвичай включає вплив на одну, або кілька проблемних зон (точок), що супроводжується близько 2000 ударів аплікатора з частотою 8-20 Гц. і глибиною проникнення ударної хвилі до 5 см.
Потрібно не забувати, що після сеансу впливу деякий час заборонене важке фізичне навантаження, і навіть будь-які різкі рухи.
Загальний повноцінний курс лікування ударно-хвильової терапії становить 5-7 сеансів, з інтервалом 1 - 2 рази на тиждень. Запущені випадки вимагають до 10 сеансів.
Ефективне поліпшення помітно, практично відразу після закінчення лікування у 90% хворих.
Телефон відділення фізіотерапії : 0675856449

Біорезонансна діагностика і терапія

Основными признаками развивающейся научной области являются четкая ориентация исследований на получение практически значимых результатов и общность языка с возможно большим числом смежных научных областей, понятность этого языка для практической медицины.
А.Г.Маленков
Біорезонансна терапія – новий напрямок в фізіотерапії, який стрімко розвивається за останні десятиліття зважаючи на його ефективність, в тому числі при багатьох захворюваннях, при яких стандартними методами досягти бажаного ефекту неможливо. В біорезонансній терапії з лікувальною метою застосуються модульовані електромагнітні випромінювання, магнітні поля чи електричні імпульси надмалої потужності в діапазоні біологічно значущих для організму частот.
Загальними показами до лікування біорезонансним методом є лікування та профілактика широкого спектру захворювань інфекційного, алергійного, обмінного, психосоматичного ґенезу, зменшення та купування больових синдромів, корекція порушень психофізіологічного стану.
Клініка фізіотерапії пропонує лікувальні програми біорезонансної терапії для пацієнтів, які за необхідності застосовуються в комплексі з іншими методами фізіотерапії (апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, краніосакральна терапія, фізіопунктура), дієтотерапією та медикаментозним лікуванням:
 • діагностика та лікування інфекційних захворювань, в тому числі захворювань тісно з ними пов’язаних, хронічних та скритих інфекційних процесів (грибків, вірусів, бактерій, простійших, гельмінтів, кліщів), в тому числі хронічних вірусних гепатитів (С, В, G), санація хронічних вогнищ інфекції (хронічні тонзиліти, гайморити, гнійничкові захворювання шкіри, аднексити, простатити, лямбліоз, демодекоз, лікування гелікобактерної інфекції при виразковій хворобі), лікування гельмінтозів, тощо;
 • діагностика та лікування алергійних процесів (харчова алергія та непереносимість харчових продуктів, полінози, алергійні дерматити, атопічна бронхіальна астма, кропивниця, тощо);
 • діагностика та лікування захворювань, в яких суттєвими є порушення імунітету (дифузний токсичний зоб, ревматоїдний артрит, міастенії, тощо);
 • діагностика та лікування больових синдромів (головний біль, невралгії, радикуліти, тощо);
 • діагностика та лікування захворювань обмінного ґенезу (цукровий діабет, ожиріння, атеросклероз, остеохондроз);
 • діагностика та лікування психосоматичних порушень, в яких стресові фактори та психоемоційні розлади мають суттєве значення (депресії, стресові стани, порушення сну, хронічна втома, шлункова диспепсія, синдром подразненого кишківника, гастоезофагеальна рефлюксна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів, виразкова хвороба, нейроциркуляторна дистонія, нейродерміт, тощо);
 • програма корекції артеріального тиску (гіпертонічна хвороба, гіпотонічна хвороба);
 • програма косметологічного спрямування та корекції фігури (лікування шкірних захворювань, в тому числі старіння шкіри, целюліт, вугри, локальні відкладення жиру в підшкірних жирових депо, лімфостаз,тощо);
 • реабілітаційні програми (після перенесеного інсульту, переломів кісток), профілактичні та загальнооздоровчі програми.
Біорезонансне тестування дає змогу проводити діагностику захворювань та патологічних станів, в тому числі діагностика яких стандартними методами малоінформативна чи неефективна.
Можливості біорезонансного тестування обмежуються, більш за все, рівнем професійності лікаря та тривалістю часу, яке відводиться на тестування. Клінікою фізіотерапії проводиться біорезонансне тестування захворювань та патологічних станів з метою їх виявлення, діагностики причин захворювань індивідуально у кожного хворого, уточнення взаємозв’язків різних патологічних процесів на рівні цілісного організму.
Важливою особливістю біорезонансної діагностики є можливість уточнення наявності патогенів (вірусів, бактерій, простійших, грибків, гельмінтів), які знаходяться в організмі, визначення їх активності (гострий, хронічний процес чи перенесений інфекційний процес), характеру впливу цих патогенів на певні органи та тканини.
Не менш важливою інформацією для лікаря є визначення характеру та ступеню змін в центральній та периферичній нервовій системі, імунній та ендокринній системах організму, змін в інтегративних показниках здоров’я організму (стан адаптації організму та інші показники). Вкрай актуальним є доступність діагностування причин алергії, прихованих алергійних процесів, непереносимості основних видів харчових продуктів, особливо при різних порушеннях обміну речовин.
Вищеназвані діагностичні можливості дають змогу поряд з скаргами, анамнезом та даними об’єктивних методів обстеження (фізикальним обстеженням пацієнтів, лабораторними та інструментальними дослідженнями) більш швидко, повно та глибоко діагностувати наявність та характер змін в організмі. Це дає можливість суттєво підвищити ефективність лікування шляхом визначення чи уточнення причин та характеру перебігу захворювань, які звичайними методами обстежень виявити неможливо, або такі стандартні методи є малоінформативні, технологічно потребують тривалого часу на обстеження чи є дороговартісними.
Сучасні можливості біорезонансної медицини, що суміщає в собі передові медичні та електронні технології, показали значні перспективи застосування їх в різних галузях медицини та постійно збільшують число прихильників методу серед лікарів та пацієнтів.
<