1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КЛІНІКА ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ

  

 

1

Начальник клініки лабораторної діагностики НВМКЦ «ГВКГ» підполковник медичної служби Кобірніченко Юлія Андріївна.

У 2006році закінчила Українську військово-медичну академію. З 2006 по 2017рік служила на посадах ординатора та старшого ординатора клініки загальнотерапевтичної (з палатами для хіміотерапії) Національного військово-медичного клінічного  центру “Головний  військовий клінічний госпіталь”. Пройшла спеціалізацію «Клінічна лабораторна діагностика». З січня 2017року начальник клініки лабораторної діагностики - головний лаборант Міні

стерства оборони.

 

 

 

1

 

 

Cтарший ординатор клініки лабораторної діагностики підполковник Лєтушко Юлія Іванівна.

Закінчила ВМК ім.ак. Д.К.Заболотного та Київський державний університет ім..Т.Г.Шевченка. Пройшла спеціалізацію з клінічної лабораторної діагностики

 

 

 

 

1

 

 

Старша  медична сестра клініки лабораторної діагностики Алтієва Юлія Олександрівна.

Закінчила Київський медичний коледж №4 в 2002році.Працювала медичною сестрою в відділенні інтенсивної терапії та реанімації в  Васильківський  районній лікарні з 2002 по 2015рік. Працює на теперішній посаді з березня 2017року.

 

 

 

 

КЛІНІКО-БІОХІМІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ З ЕКСПРЕС-ДІАГНОСТИКИ

 

1

 

Обовязки начальника  лабораторії виконує Нікандрова Надія Леонідівна. Закінчила  в 1982р  біологічний факультет Київського Державного  університету ім.. Т.Г.Шевченка по спеціальності «біологія-біохімія». Працювала в централізованій  КДЛ КНДІ кардіології ім.. М.Д.Стражеска, в групі дослідження гемостазу та реологічних властивостей крові, в лабораторному відділенні ЦГ МОЗ МВС України. З 2011 по 2016 рік працювала завідувачем клініко-діагностичної лабораторії ДЗ «СМСЧ №11 МОЗ України» Проходила ПАЦ, ТУ за спеціальностями «клінічна лабораторна діагностика», «клінічна біохімія». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «клінічна лабораторна діагностика» з 1995р. Має опубліковані статті, є співавтором винаходу.

 

 

ЛАБОРАТОРНЕ ВІДДІЛЕННЯ (МІКРОБІОЛГІЧНЕ) 

 

1

 

 

Начальник лабораторного відділення (мікробіологічного) підполковник медичної служби Рубчук Ольга Григорівна. Закінчила Одеський державний університет та УВМА за спеціальністю лікувальна справа (терапія).  Пройшла спеціалізацію з клінічної лабораторної діагностики. Служила на посадах: начальника клінічної лабораторії ВМКЦ Північного регіону, начальника лабораторного відділення ВМКЦ ППОС.

<