1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Міжнародні бригади з Кореї, США та Канади нададуть безкоштовне стоматологічне лікування захисникам України

 

15 жовтня 2018 року розпочалася благодійна акція за підтримки посольства Республіки Корея зі стоматологічної реабілітації з використанням дентальних імплантатів. 70 українських військовослужбовців – учасників бойових дій на Сході країни отримають безкоштовну стоматологічну допомогу.

 
 

 

Серед почесних гостей були Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, Начальник Головного військово-медичного управління - начальник медичної служби ЗС України — полковник медичної служби Ігор Хоменко, начальник національного  ВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, начальник центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України полковник медичної служби Михайло Ліщишин та президент національної спілки стоматологів України Мирон Угрин.

 
 
   

– На базі Центральної стоматологічної поліклініки близько 70 військовослужбовців ЗС України впродовж 5 днів будуть оперувати міжнародні бригади з Кореї, США, Канади, а також вітчизняні стоматологи. Загалом 24 професійних стоматологів. Ветеранам ООС встановлять дентальні імплантати та проведуть реабілітацію зубощелепної системи, – розповів  полковник медичної служби Михайло Ліщишин.

Також він додав, що така акція проходить не вперше.  До цього ми проводили більше 10 акцій з різними системами імплантатів від різних виробників. Вперше такий благодійний захід відбувся ще в 2015 році.

– У 2019 році буде створено 6 нових пересувних стоматологічних кабінетів на базі сучасного обладнання, що діятимуть у районі операції Об’єднаних Сил, – зазначив начальник Головного військово-медичного управління - начальник медичної служби ЗС України - полковник медичної служби  Ігор Хоменко. — Ми намагаємося створити медичну службу, яка відповідала б стандартам НАТО. А ті проблемами, які на сьогодні ми, на жаль, не можливо вирішити самостійно, нам допомагають вирішувати наші друзі, наші партнери з Альянсу та з інших країн. Я дуже вдячний всім за таку допомогу, – додав він.

По завершенні церемонії з відкриття акції відбулося нагородження Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» тих, хто надав допомогу у лікуванні українських воїнів. 

<