1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Благодійність та партнерство у час випробуваннь

                     25.05.2020

 

Сьогодні, 25 травня, у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулася передача Збройним Силам України наркозно-дихального апарату WATO EX-35 та монітору пацієнта uMEC12 (2020 року випуску) у комплекті, на загальну суму 1 млн.гривень.

 

 

Детальніше: Благодійність та партнерство у час випробуваннь

Військові медики відпрацювали прийом мобілізаційних резервів

                     11.04.2020

Військові медики відпрацювали прийом мобілізаційних резервів . На базі Національного військово-медичного клінічного центру ,,Головний військовий клінічний госпіталь”, проведено практичне розгортання пункту прийому особового складу. Це потрібно для швидкого та якісного прийому і розподілу медичних працівників, що планується залучити у разі необхідності терміново посилити спроможності військових медиків.Під час тренування особливу увагу було приділено відпрацюванню питань додерж. Залучення особового складу до тренування проходило за обмеженою схемою, без участі мобілізаційного резерву, а засоби захисту у навчальних цілях використовували загальновійськові.

Детальніше: Військові медики відпрацювали прийом мобілізаційних резервів

10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.                

                  01.04.2020

За підтримки Офісу Президента України позаштатний радник керівника Офісу Президента України, Голова всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО Сергій КУНІЦИН та його побратими передали Національному ВМКЦ ”ГВКГ“ 10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.

Відповідна допомога також надана військово-медичному закладу в м. Ірпінь. 

 

Детальніше: 10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.

Ультразвуковий інструмент для очищення ран (UAW)                

                  01.04.2020

 

Нещодавно до Клініки ушкоджень Національного ВМКЦ ”ГВКГ“ було передано сучасний Ультразвуковий інструмент для очищення ран в якості гуманітарної допомоги. Благодійником, який піклується про найскоріше одужання наших поранених захисників України став Мирон Богданович МАРКЕВИЧ.

 

 

Детальніше: Ультразвуковий інструмент для очищення ран (UAW)

Спеціальна обробка (дезінфекція)               

                  01.04.2020

 

 

З метою дотримання безпекових санітарно-епідеміологічних умов в Національному ВМКЦ ”ГВКГ“ щоденно, у ранковий час, проводиться спеціальна обробка (дезінфекція) території Центру засобами спецобробки, в тому числі із використанням спеціальної автомобільної техніки

 

Детальніше: Спеціальна обробка (дезінфекція)

Навчальна тривога               

                  05.02.2020

 

З метою перевірки готовності особового складу до виконання завдань за призначенням, удосконалення військового вишкілу в Національному ВМКЦ ”ГВКГ“ весь особовий склад Центру та 71 мобільного госпіталю був зібраний по команді – ”Навчальна тривога“.

 

Детальніше: Навчальна тривога

<