1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Навчальна тривога               

05.02.2020

 

З метою перевірки готовності особового складу до виконання завдань за призначенням, удосконалення військового вишкілу в Національному ВМКЦ ”ГВКГ“ весь особовий склад Центру та 71 мобільного госпіталю був зібраний по команді – ”Навчальна тривога“.

Детальніше: Навчальна тривога

Візит в Україну Державного секретаря США Майка Помпео

                      03.02.2020

 

Під час візиту в Україну Державний секретар США Майк Помпео відвідав поранених українських воїнів, які перебувають на лікуванні у травматологічному відділенні Національного військово-медичного клінічного центру "Київський військовий клінічний госпіталь". Він також завітав до госпітального Храму Покрови Пресвятоі Богородиці православної церкви України, в якому знаходять духовну підтримку захисники Украіни.

Детальніше: Візит в Україну Державного секретаря США Майка Помпео

 

Генерал-майор Анатолій Казмірчук: «Інтенсивність роботи наших медиків

можна порівняти лише з періодом Другої світової війни».

                        19.12.2019 

 

До Нового року залишається менше двох тижнів. Настає той момент, коли ми підбиваємо підсумки року, що завершується, і верстаємо плани на майбутнє. Часто-густо говорячи про плани, додаємо фразу «якщо здоров’я дозволить». І стан його, як правило, пов’язуємо не лише з обраним способом життя, а й із медициною. Тому невипадково ми запросили до пресцентру Армія начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука з проханням поділитися підсумками діяльності головної лікувальної установи оборонного відомства. 

Детальніше: Генерал-майор Анатолій Казмірчук: «Інтенсивність роботи наших медиків можна порівняти лише з...

Легендарная "таблетка": в Киеве открыли памятник медикам ,

 погибшим в зоне боевых действий.ФОТОрепортаж

                           06.12.2019

           6 декабря на територии Киевского Национального военно-медицинского клинического центра "Главный военный клинический госпиталь" (НВМКЦ) состоялось торжественное открытие памятного знака "Лицо войны", посвященного военнослужащим медицинской службы, погибших, спасая жизни защитников Украины в районе проведения боевых действий.

Детальніше: Легендарная "таблетка": в Киеве открыли памятник медикам , погибшим в зоне боевых действий,...

 

"Капсула часу" : посилання майбутнім захисникам України

                           25.10.2019

 

         Напередодні Дня автомобіліста в Києві у військовому госпіталі, на місці, де з часом височітиме пам’ятник «Обличчя війни» на знак пам’яті про загиблих воїнів-автомобілістів у АТО/ООС, заклали «Капсулу часу – 2019».

 

Детальніше: «Капсула часу»: послання майбутнім захисникам України

 

 

Зустріч президента зі звільненими моряками

                            12.09.2019

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі звільненими українськими військовими моряками, яких утримували в Російській Федерації, та членами їхніх родин.  Зустріч відбулася у неформальній атмосфері на парковому подвір’ї Маріїнського палацу у Києві. Володимир Зеленський привітав військовослужбовців з поверненням на Батьківщину.

Детальніше: Зустріч президента зі звільненими моряками

<