1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Третьяков Віктор  Валерійович

Відділення очолює полковник медичної служби Третьяков Віктор Валерійович, лікар-інфекціоніст першої категорії, кандидат медичних наук (2013). Освіту здобув у Харківському державному медичному університеті (2000) та Українській військово-медичній академії (2003). З 2004р. працює інфекціоністом у ГВКГ, є учнем М.М. Городецького та В.В. Гебеша. Кандидатська дисертація “Клінічні, імунопатогенетичні прояви вітряної віспи у військовослужбовців та методи їх корекції”. Має понад 35 друкованих робіт. Володіє методикою ультразвукового дослідження та роботи з ВІЛ-інфікованими. Вільно розмовляє англійською. Опановує німецьку мову. Навчався на курсі з тропічної медицини у м. Амстердам, Нідерланди. Є співавтором 2 статей та виступів на міжнародних з'їздах клінічних вірусологів (Португалія, Іспанія). Особливу увагу приділяє дистанційному навчанню зі спеціальності в різних університетах світу (Southern California San Francisco, Emory) та втілює набутий досвід в практику.

Даниленко Юлія Ігорівна

Підполковник медичної служби Даниленко Юлія Ігорівна, старший ординатор відділення повітряно-крапельної інфекції клініки інфекційних захворювань. Лікар інфекціоніст ІІ категорії. Стаж роботи інфекціоністом – 10 років. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 2003 році та Українську військово-медичну академію у 2005 році. Прослухала курс інфекційних хвороб на кафедрі проф. Возіанової Ж.І. та пройшла спеціалізацію за фахом «Інфекційні хвороби» в Українській військово-медичній академії.

Лисько Володимир Іванович

Лисько Володимир Іванович, лікар-інфекціоніст вищої категорії, учасник бойових дій (ДРА, 1985-1987 рр.). Закінчив військово – медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті в 1977 році, військово – медичну академію ім. Кірова в1985 році. З 1980 року працює інфекціоністом. Очолював інфекційні відділення в Прибалтиці, Німеччині, Туркменістані, Афганістані. Учень професорів К.С.Іванова, А.І.Іванова, Т.М.Зубіка.

Боклан Юлія Олександрівна

Боклан Юлія Олександрівна, лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила Українську медичну стоматологічну академію в м. Полтава в 2000 році. Навчалась під керівництвом професора Ж.І. Возіанової. Стаж роботи інфекціоністом 15 років. Має понад 15 друкованих робіт.

 

Буракова Тетяна Володимирівна, лікар-інфекціоніст. Працює у відділенні з 2014 року. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 2007 році та пройшла спеціалізацію за фахом «Інфекційні хвороби» в Українській військово-медичній академії.

<