1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Начальник клініки: хірург вищої категорії, кандидат медичних наук ,полковник медичної служби Жупан Богдан Богданович.

У клініці працюють шість лікарів офтальмологів. З них чотири мають науковий ступінь кандидата медичних наук, п'ять – вищу кваліфікаційну категорію.
З 2007 року клніку очолює кандидат медичних наук, полковник медичної служби Жупан Богдан Богданович. Він має вищу академічну освіту, навчався офтальмології у Військово-медичній академії ім. С.М. Кірова у Санкт-Петербурзі, та медичній школі м. Гарвард (США).
Полковник Жупан Б. Б. - офтальмохірург, майстерно виконує усі види складних, офтальмологічних операцій, приймав участь у багатьох миротворчих місіях та міжнародних медичних навчаннях. Має великій досвід у лікуванні бойових травм та пошкоджень рогану зору.

Клініка офтальмології розрахована на 30 ліжок приймає на лікування всі категорії громадян України та іноземних громадян.
За останні роки клініка була оснащена новітнішою апаратурою, за допомогою якої лікарями відділення виконується обстеження та лікування хворих на самому сучасному рівні.

Лікарський склад клініки:

  • Старший ординатор – підполковник медичної служби Константинова Віта Костянтинівна, лікар вищої категорії, кандитат медичних наук.
  • Ординатор – майор медичної служби Храмов Ігор Ігоревич, лікар другої категорії.
  • Лікар - офтальмолог – Семенова Ірина Федорівна, лікар вищої категорії, кандитат медичних наук.
  • Лікар - офтальмологМоскальчук Ганна степанівна, лікар вищої категорії.
  • Лікар - офтальмолог – Ткачук Майя Анатоліївна, лікар першої категорії.
  • Завідуючий кабінетом лазерної хірургії – Філіпенко В. І., заслужений лікар України, лікар вищої категорії, кандитат медичних наук.
<