1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • ліквідація усіх форм кисневої недостатності (як загальної, так і місцевої);
 • нормалізація метаболізму в органах і тканинах;
 • покращення кровообігу на рівні капілярів, що покращує стан і працездатність наших органів і тканин;
 • покращення імунобіологічної резистентності, що дає можливість організму легше переносити і боротися з шкідливими впливами навколишнього середовища;
 • неспецифічне подразнення наших органів та систем, що стимулює і підвищує їх якість роботи.
 • Захворювання серцево-судинної системи (хронічна ішемічна хвороба серця, порушення серцевого ритму, гіпертонічна хвороба І-ІІ ст., хронічні порушення мозкового кровообігу та ін.);
 • Захворювання шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба, гепатити, виразковий коліт, панкреатит та ін.);
 • Цукровий діабет середнього ступеню тяжкості;
 • Захворювання органів зору (макулодистрофія, захворювання сітківки та ін.);
 • Гінекологічні захворювання;
 • Порушення репродуктивної функції;
 • Імпотенція функціонального ґенезу. Хронічний та гострий простатит;
 • Пластична хірургія та косметологія;
 • Зниження активності імунітету;
 • Пародонтоз;
 • Отруєння чадним газом.
 

Колосюк-Вихрова Тетяна Валентинівна.
Завідуюча відділенням інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації
- лікар вищої категорії, анестезіолог-реаніматолог, службовець ЗСУ.
Після закінчення Українського державного медичного університету ім. О.О. Богомольця (1994р.) працювала у клініці анестезіології та реанімації ГВКГ, у ВРІТ для інфекційних хворих –анестезіологом-реаніматологом. З 2002р. працює у відділенні інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації лікарем анестезіологом-реаніматологом.
З 2013 р.- завідуюча відділенням інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації.
Член асоціації анестезіологів, член асоціації спеціалістів з гіпербаричної оксигенації.
Автор багатьох статей та доповідей з гіпербаричної оксигенації.
Приймала участь у британо-українських симпозіумах з «Анестезіології та інтенсивної терапії», з 2008 по 2013р.р. у м. Києві. На четвертому британо-українському симпозіумі - публікація статті на тему: «Гіпербарична оксигенація як компонент інтенсивної терапії».
Учасниця восьмої « Всеармейськой научно-практической конференции 15-16 марта 2012года» у м. Санкт-Петербург, з доповіддю на тему: «Применение гипербарической оксигенации у военнослужащих».
Публікація статті : «Гіпербарична оксигенація в лікуванні анаеробної інфекції» на всеукраїнську науково-практичну конференцію: «Современные технологии оказания специализированной хирургической помощи в условиях мирного и военного времени», 2013р..
Друга вища освіта: 2006р.- інститут вищої кваліфікації Київського Національного торговельно-економічного університету, за спеціальністю менеджмент організацій.

 

Ляшенко Валерій Григорович.
Лікар анестезіолог вищої категорії відділення інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації, службовець ЗСУ.
Закінчив Ставропольський державний медичний інститут у 1963 р. Служба у збройних силах СРСР лікарем хірургом до 1968 р. у місті Хабаровську. З 1968р. навчання на військовому факультеті ВМА ім. Кірова за спеціальністю анестезіологія. З 1971 р. проходив службу у 408 ОВГ Київського військового округу лікарем анестезіологом, ординатором відділення нейрохірургії, з 1974р.- служба старшим лікарем спеціалістом ВРІТ.1978-79р.р.- служба в районі бойових дій Ефіопії. З 1986р-1995р.р.- начальник відділення інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації. З 1995 по 1997р. виконання інтернаціонального боргу у Лівії. 1997р.-2013р.призначен начальником відділення інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації.
Автор багатьох статей та доповідей з гіпербаричної оксигенації: «Методичні вказівки з використання ГБО у інфекційних хворих»1995р., «Застосування ГБО в офтальмології»1996р., «Застосування ГБО у гастроентерології»1996р., «ГБО в лікуванні перитоніту»1997р та інші. Член асоціації анестезіологів, член асоціації спеціалістів з гіпербаричної оксигенації.

 Начальник відділення – лікар вищої категорії, службовець ЗСУ Колосюк-Вихрова Тетяна Валентинівна.

Використання кисню під підвищеним тиском – це сучасний метод, який широко використовується в світовій практиці для лікування цілої низки гострих та хронічних захворювань. Метод ГБО може використовуватися, як самостійно, так і в комплексі з традиційними клінічними методами (оперативні втручання, медикаментозне лікування і т.д.) – досягається ефект взаємного підсилення. Лікування проводиться в спеціальних медичних барокамерах під контролем лікарів, що мають досвід роботи в цій сфері більше 30 років.

В госпіталі кабінети відділення розташовані у хірургічному корпусі та в клініці нейрохірургії та неврології. Всі барокамери проходять ретельну технічну перевірку і обслуговуються згідно графіку. Персонал відділення має великий досвід у проведенні сеансів баротерапії пацієнтам різної складності та з різними патологіями.

Значний терапевтичний ефект метода ГБО зумовлений тим, що при насиченні тканин організму киснем під підвищеним тиском доставка кисню збільшується в 12-15 разів.

Крім цього метод дає можливість ліквідувати синдром хронічної втоми, підвищити працездатність, ліквідувати загальну та сексуальну апатію, спортсменам підтримати стадію суперкомпенсації та підвищити безпосередньо результати на змаганнях.
Гіпербарична оксигенація (ГБО) – надійна ефективна та економна допомога в боротьбі не тільки з реальною хворобою, але і спосіб профілактики та підтримання гарного життєвого тонусу та працездатності.

Барокамера Барокамера
<