1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Завідувач кабінетом лікар-рентгенолог вищої категорії Францевич Кароліна Анатоліївна.

Режим работи 8:30-14:30 пн-пт.

На сьогоднішній день в кабінеті мамографії проводится комплексне рентгенівське дослідження грудної залози у жінок та чоловіків різних вікових груп.
Кабінет мамографії оснащений сучасною рентгенівською мамографічною системою Diamond з стереотаксичною приставкою для біопсії грудної залози Delta 32, виробництва Фінляндія – 2007 рік, яка використовується для діагностичних досліджень грудної залози.
На протязі 4х років виконано близько 20 тисяч мамограм.

Кабінет мамографії спеціалізується на рентгенівській діагностиці грудної залози у жінок та чоловіків різних вікових груп.

Кабінет мамографії як окремий підрозділ в клініці променевої діагностики та терапії засновано 02 лютого 2009 року під керівництвом завідувача кабінетом – лікаря-рентгенолога вищої категорії Францевич Кароліни Анатоліївни.

Рентгенівська мамографія виконується в наступних випадках:

По-перше як базова профілактична або скринінгова діагностика стану грудної залози у пацієнток після 40 років з метою виключення раку грудної залози на ранній стадії розвитку без наявності клінічних проявів та скарг з боку пацієнта на 5-14 день місячного циклу.

По-друге як діагностичний метод у пацієнток до 40 років після проведеного базового ультразвукового дослідження грудних залоз та наявності прямих показів до рентгенівської мамографії, які визначив мамолог.

По-треттє як діагностичний метод у пацієнток після 40 років та у чоловіків при наявності скарг з боку грудної залози та прямих показів для проведення рентгенівської мамографії, які визначив мамолог. Жінкам в менопаузі проводится рентгенівська мамографія в будь-який зручний день. Чоловікам рентгенівська мамографія проводиться в день звернення.

   
<