1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer


Warning: implode() [function.implode]: Argument must be an array in /var/www/senatsk2/data/www/gvkg.kiev.ua/plugins/content/movingtext/movingtext.php on line 87


Акомодуюча монофокальна лінза Crystalens HD

Crystalens HD™ — нова акомодуюча інтраокулярна лінза з удосконаленою оптикою, що забезпечує пацієнтам з катарактою кращу глибину фокусування, і прекрасну чіткість зображення поблизу, удалині й на проміжних відстанях без порушення якості зору. Завдяки вдосконаленої акомодуючої оптиці, що забезпечує кращу глибину фокусування. Crystalens HD™ забезпечує ще кращий зір на близькій відстані без порушень якості зору на середній і далекій відстані. Перевагою акомодуючої монофокальної інтраокулярної лінзи Crystalens® є те, що вона проектує тільки одне зображення на сітківку ока, на відміну від мультифокальної лінзи, що проектує безліч зображень, які не повністю перебувають у фокусі й перекривають один одного, В останньому випадку мозок пацієнта повинен вибрати з безлічі зображень одне необхідне. Це не завжди добре сприймається людиною й може викликати психологічний дискомфорт.
Акомодуюча монофокальна інтраокулярна лінза Crystalens не вимагає нейроадаптації, а сама адаптується до пацієнта, і дозволяє йому сфокусувати зір тільки на ті предмети, які він хоче побачити. Монофокальний дизайн лінзи Crystalens HD™ дозволяє зберегти контрастну чутливість, і в значній мірі уникнути відблисків й ореолів. Лінза згинається й переміщається вперед та назад при скороченні циліарного м'яза й прогинанні передньої мембрани склоподібного тіла, що значно підсилює фокусучу здатність лінзи.

 

<