1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Третяк Валентина ВасилівнаЗавідуюча кабінетом Третяк Валентина Василівна, лікар вищої категорії.

Глаукомний  кабінет проводить  обстеження  цивільного  населення  для  виявлення глаукоми, динамічного диспансерного спостереження та її лікування. У поліклініці функціонує  денний стаціонар.  В глаукомному кабінеті військової поліклініки Печерського району працюють: завідувач кабінету – лікар-офтальмолог вищої категорії, автор 39 друкованих робіт, ТРЕТЯК Валентина Василівна нагороджена орденом «Княгині Ольги» та медична сестра вищої категорії  КУЧЕРЯВА Вікторія Анатоліївна.

У глаукомному кабінеті клініки амбулаторної допомоги проводиться обстеження та лікування хворих на глаукому на сучасному рівні згідно Європейських алгоритмів, які адаптовані та затверджені Міністерством охорони здоров'я України та Асоціацією офтальмологів, нейроофтальмологів, глаукоматологів України.


Лікування хворих на глаукому проводиться послідовно:

  1. індивідуальний підбір сучасних гіпотензивних препаратів (препарати, які знижують внутрішньоочний тиск);
  2. два рази на рік проводиться стабілізуюче лікування хворих на глаукому на денному стаціонарі, який існує в клініці АД;

При необхідності проводиться лазерне та хірургічне лікування хворих на глаукому на сучасному рівні в повному обсязі з використанням сучасного обладнання в клініці офтальмології Головний Військрвий медичний Клінічний Центр.

Хворі на глаукому знаходяться під постійним диспансерним спостереженням досвідченого фахівця вищої категорії. Раннє виявлення та своєчасне лікування глаукоми дозволяє зберегти зір та покращити якість життя людини.

Раннє визначення глаукоми – єдиний шанс уникнути сліпоти.

 

 

Режим роботи

Кабінет працює:
з понеділка по п'ятницю
каб № 32
Час роботи: 8.30-16.00
тел. реєстратури : 529-45-82

 

<